Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után ilyen lehetséges?

Vetélés után ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leírom az én kis történetem, hátha valaki tud választ adni, nogyogyaszhoz 23.-án megyek, sajnos akkora kaptam csak időpontot ami nagyon messze van.

A lényeg hogy február 24.-én volt egy vetélésem, sajnos 8hét 3naposan nem fejlődött tovább és megállt a szíve, 11hetesen elveteltem, sok vert veszítettem, egészségügyi tisztítást végeztek nehogy fent maradjon valami ami gyulladást okozna későbbiekben.

Teljesen rendben éreztem magam, verzesem 3napig tartott gyenge volt, mint mensi utolsó napja kb.

22.-én voltam együtt a férjemmel, nyilvan nem megszakítással.

Most két napja szurkalast érzek a bal petefeszkemnel, és volt egy pici vagyis pecsetelo verzesem, nem elénk színű hanem ilyen rozsaszines de a wc papíron vettem észre és nem is volt utana(tegnap volt)

Most is enyhén gorcsolgetek, mintha meg akarna jönni a menszeszem. De a szurkalas is fennáll. Esetleg olyan lehet hogy vetélés után volt egyből peteeresem és mivel voltunk együtt a férjemmel így meg is termekenyult, vagy ez hülyeség? Mert úgy tudom 48oran át is életben maradnak a spermiumok.

Esetleg valaki tapasztalt már ilyet?

Vagy most lehet peteeresem? Általában szoktam érezni, de ez a pici pecsetelo vérzés akkor volt nekem, mikor állapotos lettem a kislanyommal.

Köszönöm ha válaszolsz! :)



2021. márc. 8. 21:34
 1/10 A kérdező kommentje:

Azt elhagytam hogy, erosebb szurkalas van a melleimben is, és a derekam is faj.

Nem beszélek be magamnak nyugi, egész nap el voltam foglalva és így is éreztem mindent, kicsit fura ez😳

2021. márc. 8. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:

24. étől 22 ig az majdnem egy hónap. Nekem vetélés után 21 nap volt ovum, ovutesztel figyeltem, hogy kb mikor jön majd meg.

Tesztet csinálj, az már mutatná.

2021. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amíg terhes voltál, nem lehetett peteeresed (22-en). Amikor elvetették, és kitisztitottak, akkor levallt a mehnyalkahartya, úgyhogy sehova sem tudott volna beagyazodni a petesejt (úgy képzeld el, mint mikor a méteres füvet kopaszra lekaszaljak).


Peteeresed lehet akár most is, vagy egyszerűen csak még nem razodott helyre minden. Adj egy kis időt magadnak. Terhes biztosan nem vagy.

2021. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Akkor valószínű, hogy ez peteeres lehet, igaz?

Olvastam, hogy valakinél szokott lenni olyankor egy pici vérzés, de nalam nem volt meg ilyenre pelda(tényleg két csepp volt)

De az normális, hogy már lassan 3.ik napja érzem ezt a szurkalast? Ennyi ideig van peteeresem?

2021. márc. 8. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok bocsi nem figyeltem a hónapokat. Nekem feb 15 volt a műtét és a hétvégén volt az ovum. Addig amíg a hcg magas a szervezetben nincs peteérés.
2021. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi baj!

Szerintem nekem már nincs egy pár napja hcg a szervezetemben, teljesen vissza jött az etvagyam, semmi szagundor, már rengeteget eztem(sajnos 😂😂) nincs hanyinger, fáradtság.

Én peteeresre gyanakszom mert teljesen azok a tünetek, csak ez a pár csepp ver bezavart. De ha az van az szuper :)

2021. márc. 8. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű inkább ovu, próbálkozzatok.
2021. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Probalkoztunk:)

Koszi a választ!

2021. márc. 9. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az előző ezzel kapcsolatos kérdéseidhez is írtam. Ne legyél ennyire rágörcsölve, tudom nehéz, de nem tesz jót a mentális egészségednek. Legyetek együtt 2 naponta, akkor semmiről nem maradtok le és az ovut sem kell ennyire figyelned!
2021. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem tudunk együtt lenni két naponta, reggeltől estig dolgozik a ferjem és örül ha be esik az ágyba :(

Próbálok nem erre összpontosítani csak szeretném ha minden jó lenne. De igen igazad van, nem ekorul kene hogy forogjon a világ.

Majd meglátjuk mi lesz :)

2021. márc. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!