Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetseges a vetélés ilyen...

Lehetseges a vetélés ilyen esetlen? SOS!

Figyelt kérdés
Szombat reggel végzett terhességi tesztem pozitív lett elotte valo nap mar elkezdett görcsölni a hasam,vegig gorcsoltem majd kedden megjott a menstruációm(?) nagyon eros vérzés !es borzasztó hasi fájdalom , lehetséges a vetélés?vagy rossz volt a teszt?

2016. ápr. 26. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy lehetséges. Valószínűleg elkezdődött valami, aztán valami hiba csúszott a folyamatba. Sajnálom! :(
2016. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Késett, hogy teszteltél?
2016. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez nagyon úgy néz ki, hogy vetélés. Miért nem hívod fel az orvosod vagy mégy be az ambulanciára, pláne, hogy erős vérzésed van és fájdalmaid?


A mai tesztek általában nem rosszak, legfeljebb a terhességet nem tudják elég hamar kimutatni a kíváncsiaknak, de ha pozitív, akkor nagy általában terhes voltál. Sajnálom. :(


Mindenképp keress fel a nőgyógyászt, hátha lehet valamit még kezdeni gyógyszeresen, vagy ha most már nem is, a következő terhességnél be tudjatok segíteni gyógyszerrel.

2016. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen késett tobb mint egy hetet, ilyenkor mi a teendő ? Elfolyik aztan nem lesz semmi baj vagy szükséges a doki ?
2016. ápr. 26. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez nagyon vetélésnek tűnik. Mindenképpen menj be kórházba, hogy teljesen kiürültél e, mert komoly probléma is adódhat abból, ha ez nem történik meg. Nagyon sajnálom.
2016. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Szerintem is vetélés. Hasonló helyzetben voltam én is 1 hét késés pozi teszt, aztán másnap erős vèrzès. Èn nem mentem dokihoz ( talán nem akartam hallani) de rá 2 hónapra terhes lettem ( megint) és semmi gond nem volt a terhessèg alatt. Ha gondolod menj el orvoshoz.
2016. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, miért lettem lepontozva azok, akik szerint vetélés és menjen el orvoshoz?


Mindegy.

Kérdező, ha ha orvoshoz fordulsz, amellett, hogy ultrahangon látja a helyzetet-általában ilyen korai terhesség "kitisztul" magától, nem kell rásegíteni, ha ott van esetleg a kapaszkodó baba még, azt is látja, bár nem akarok hiú reményeket kelteni, és azt is látja, ha nem ürült ki a méhed teljesen, és rá kell segíteni. Valamint tanácsot tud adni/kivizsgálást indítani, mitől lehetett ez.


Még egyszer sajnálom!

2016. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is elmennek orvoshoz...tudom milyen szornyu 8 hetesen elvetelni...de nem hagyott volna a tudat ne menni vissza kontrollba. Kell a megerosites AZ orvostol. Bar ilyen pici terhesseg altalaban tenyleg kiurul magatol ! :(

Sajnalom...

2016. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak... 8 hetesen indult útnak a picikénk,de azon kívűl,hogy 2 perces görcseim voltak,és ömlött a vér,nem vált le,és nem ürült volna ki. Műteni kellett. Remélem a kérdező elment dokihoz,mert veszélyes így várni,fertőzést is kaphat.
2016. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért is írtam, hogy irány a doki! Mindenképpen kell a kontrol
2016. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!