Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nincs remény már? 18 mm-es a...

Nincs remény már? 18 mm-es a petezsák,3,3mm-es szikhólyag, van lepénykezdemény is,de nem láttak embriót.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz kontroll. Ha nincs változás,művi befejezés lesz. Volt így már valaki,hogy esetleg mégis lett baba?

2021. márc. 16. 13:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%

Nem írtad hány hetes vagy. Elvileg bármi lehet, de sok reményt nem fűznék hozzá :(

De azt jó ha tudod, hogy van választásod, nem muszáj a művi befejezés, otthon is megvárhatod, és majd elmész leellenőriztetni hogy kitisztult-e minden. Persze az is oké, ha a műtétet választod, a lényeg hogy te dönts.

2021. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem tudni a hetet,mert december óta nem menstruáltam. Szoptatok. Az a dátum semmiképpen nem mervadó,ezt mondta az orvos. A művi befejezésre rákérdeztem,hogy muszáj-e. Azt mondta igen.
2021. márc. 16. 14:01
 3/40 anonim ***** válasza:
65%

Nekem hasonló. 22mm petezsák, 4mm szikhólyaggal.

Műtét lett belőle.

Nekem azt mondta a doki, 10mm petezsákban szikhólyagnak, 15mm petezsákban embriónak kellene lenni...


Vitába szállnék ezzel a várd meg otthon dologgal. A doki akihez jártam, ő is ajánlotta, mert a spontán vetélés jobb mint a művi... jahm, majdnem belehaltam. 4és fél hét után hullafoltok jelentek meg rajtam, és vérmérgezés nyomai is fellelhetőek voltak a szervezetemben....


Utána volt még1 vetélésem, ott gondolkodás nélkül a műtétet kértem. Pont semmi hátrányát nem éreztem

2021. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
40%

Hm, úgy tényleg nehéz. Én azért szurkolok, hátha...

Az orvos meg hazudott. Nem muszáj, legfeljebb ajánlott, bár azért felettébb kíváncsi lennék a magyarázatára, hogy szerinte miért muszáj, mi utal arra hogy magától nem fog kitisztulni, ha még az se biztos hogy nincs baba...?

2021. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%

Szia 8.hétben még mindig 15 ezer volt a hcg egyáltalán nem csökkent, 2.8 embrió is volt de szívhang nem lett.

Műtét után 1 héttel ürült ki a hcg.

2021. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az első vizsgálaton 20mm-s petezsákom volt szikhólyaggal de nem volt benne embrió... Minden ismerősöm azt mondta, hogy valószínűleg missed ab lesz a vége, végül 2 hét múlva mire visszamentem ott volt a baba 😊 azóta is szépen fejlődik, már a 36. hetet tapossuk
2021. márc. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Te adtál pici reményt most nekem. Akkor még bízok a péntekben.

Természetesen mindenkinek köszönöm a választ!

2021. márc. 17. 13:41
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Marcius elejen 17 mmes petezsak 3 mm szikholyag. Ra 5 napra 22 mmes petezsak 4 mmes szikholyag.. 1 hetre ra vagyis tegnap lattak az 5 mmes embriot.. Mensi szerint 8 hetes s vagyok uhn 6..
2021. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Boldog babavárást! Úgy örülnék,ha nekem is hasonlót mondanának!
2021. márc. 17. 17:50
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, nagyon szorítok neked Kérdező! Majd írj, hogy mik a fejlemények!☺️🤞🏼
2021. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!