Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélt valaki nagy szikhólyag...

Vetélt valaki nagy szikhólyag miatt?

Figyelt kérdés
Doki 6 mm szikholyagot alapitott meg 4 mm embrio, dobogott akis szive de jelezte h nem jo a szikholyag merete.Azota kicsit szomoru vok;(

2016. jan. 2. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Erről már több helyen is írtál, ne idegesítsd magad miatta, amíg dobog a szíve, nem lesz baj. Személyes véleményem, hogy jó jel, hogy van szikhólyag, majd következő vizsgálatnál látszik, hogy hogyan alakult. Ha ennyire ideges vagy, inkább menj be hétfőn vizsgálatra, az idegeskedés többet árt.
2016. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennék de szabin van a dokim;(amugy egyszer kerdeztem meg de masik temaban!
2016. jan. 2. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretném ráhozni a frászt a kérdezőre, de nálam ikerterhességnél fordult elő, hogy a nagyobb szikhólyagú magzat (embrió) felszívódott, pedig már neki is dobogott a szíve. :( Azt nem tudom, hogy szimpla terhességnél is így történt volna-e.. Kívánok minden jót, kitartást a következő vizsgálatig!
2016. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem emlékszel mekkora volt a szikholyag?
2016. jan. 3. 12:14
 5/8 anonim válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is...másfél hete voltam dokinál, még van 10 napom a következő kontrollig. Rémes a várakozás! Te hogy vagy?
2016. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia!drukkolok neked.Sajnos elment a baba a 6-7 hét kozott de azt mondta doki h nemhiszi h a szikholyag miatt.mult heten volt muszeres befejezesem.vartunk 2 hetet de nem tavozott termeszetes uton.azota sokat sirok;(remelem veled rendben lesz minden!mekkora egyebkent a szikholyag meg hany hetes vagy?
2016. febr. 2. 10:18
 7/8 anonim válasza:
6,3×6,2mm...8 hetes vagyok. Nem érzek semmit. Mondjuk az előző terhességem is viszonylag nyugisan telt. Nagyon hányingerem sem volt. Most azért aggódok...február 10 még soká van.
2016. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj megnyugodni! Hiszek abban, hogy mindennek oka van...kitartast!
2016. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!