Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy zajlik mostanában a...

Hogy zajlik mostanában a missed ab műtét?

Figyelt kérdés

Olvastam cikkeket viszont mind 2012,2015 bejegyzések voltak. Tágítani fognak több órán keresztül vagy azóta haladt valamit az egészségügy?

Valakinek volt mostanába?


2021. márc. 28. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg intézmény függő is.

Nekem pl csak "sima" abortuszom volt(2017-ben), de aznap 7-re mentem a kórházba és délután jöttem haza. Max ha 4 órát volt bennem a tágító. Aztán lehet máshol meg előző nap már be kell menni.


Mondjuk a mostani vészterhes időkben szerintem inkább arra utaznak, hogy minél kevesebb időt töltsön bent az ember.


Ha felhivod a kórházat(nem tudom, hogy neked kell időpontot kérni vagy csak annyit mondtak, hogy ekkor meg akkor lesz) ott tudnak erről bővebb információt adni. Már ha sikerül őket egyáltalán elerni.

2021. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szültél akkor előző nap délután kell bemenni vizsgálatok után fel helyezik a tágitót másnap műtét ha minden rendben 4 óra múlva haza mehetsz. Ha szültél már akkor aznap reggel mész be és a műtét után 4 órával mehetsz haza ugyan úgy.
2021. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 2 hete volt ilyen műtétem sajnos... mivel még nem szültem laminária pálcával tágítottak. Ezt a műtétet megelőző napon rakták fel. Ebből én alig éreztem valamit, kb annyira volt kellemetlen, mint egy sima nőgyógyászati szűrés. Orvostól is függ, hogy ez mennyire kellemetlen, van akinek fájdalmasabb a pálca felhelyezése. Nekem ezután néha picit szúrkált a hasam, gondolom attól ahogy tágult a méhszájam folyamatosan.

Én ezután felkerültem az osztályra, másnap délben műtöttek meg. A műtétet altatásban végzik, abból semmit nem lehet érezni. Utána felébresztenek, néhány órát még pihenni kell, aztán mehetsz haza.

2021. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

"Tágítani fognak több órán keresztül vagy azóta haladt valamit az egészségügy?"


Nem az egészségügyet tágítják, hanem a mehnyakadat,ami jo esetben zarva van es jobban jár, ha nem esnek neki azonnal egy baseball ütővel.

2021. márc. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aki ide téved annak elmondom, hogy engem abszolút nem tágítottak, pedig még nem szültem.

Reggel 7re bementem 12kor letoltak a műtőbe. 12:30 már műtöttek, altatásban 15-20 perc volt. Még aznap hazamentem.

Ezek szerint ez a tágítás intézményfüggő.

2021. márc. 29. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ki van zárva.
2021. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, bocs. Akkor hazudtam 😂
2021. márc. 29. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes ez... Tegnap este 20:50kor írtad ki a kérdést. Aztán meg ma ezt: "Reggel 7re bementem 12kor letoltak a műtőbe. 12:30 már műtöttek, altatásban 15-20 perc volt. Még aznap hazamentem." Aznap? Az ma van. Kamukiralyno.
2021. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7!


Igen, ez egyértelmű volt.

2021. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is Érdekes, hogy röhögsz.... Nem most kaparták épp ki belőled a tervezett gyerekedet? Nagyon nem rázott meg a helyzet, ugye. Nyilván nem, hiszen nem volt részed benne.
2021. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!