Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért állhat meg a fejlődés...

Miért állhat meg a fejlődés mindig az ötödik hét környékén?

Figyelt kérdés

Harmadik sikertelen terhességemnél járok.

6-7. héten szoktam uh-ra menni, és mindig petezsák és szikholyag van. Az orvosok szerint ez kb 5 hetes terhességnek felel meg. Onnan pedig nem halad tovább a dolog.

Egyszer-egyszer biztosan természetes ez, hiszen lehet hogy valami probléma van a fejlődéssel, ami miatt nem lenne egészséges. De háromszor? Ez azért már nem lehet véletlen.

Akinek volt hasonló, merre indult el vizsgálatokkal?


2021. márc. 29. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy ezen keresztülmész. Nekem egy vetélésem volt öthetes magzattal, de rögtön kivizsgáltak. Elsőként megnézték hogy az én meg a férjem genetikai anyaga összepasszol-e, majd csináltak genetikai vizsgálatot véralvadási zavarra, néztek ir-t, cukorbetegséget, pajzsmirigyproblémát. Nőgyógyászatilag egy uh-t csináltak, ott nem tudom mit néztek.
2021. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, amin átmész. Teljes meddőségi kivizsgálást csináltunk, hematológiai gond lett a megoldás. Véralvadási zavar lett diagnosztizálva, injekciót kell kapnom. Öt sikertelen terhesség után most a 21. hétben járunk.
2021. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Mindenképp menj el orvoshoz ha ez megnyugtat, de nem valószínű hogy érdemi választ kapsz hacsak nem olyan egyértelmű hogy pl nyálkahártya vastagság probléma van. Egyébként gondolj csak bele. 5 hetesen rengeteg baba elmegy. Akinek épp “csak késett egy hetet” csak nem tesztelt annak is simán lehet épp ez. Régen 5 hetes terhessegrol meg nem is vettek tudomást. Persze ez téged nem vigasztal, tudom, de nem biztos, hogy valami nagy baj van a háttérben.
2021. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még ha el is menne. De sajnos az utolsó alkalommal nem akart elindulni a vetélés. Jelenleg még szintén terhes vagyok, noha 7 hetes vagyok és még nincs szívhang. Rávárunk egy hetet, de nagy csodák itt már megint nem lesznek, hiszen ebben a korban két hét lemaradás nagyon sok (nem foganhatott később). És félek, hogy megint nem indul be a vetélés és még műtéti befejezésre is szükség lesz. Amit szintén nem értek, hogy a testem miért nem teszi a dolgát.
2021. márc. 29. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. En igy jartam masodszor.. Egyszer 8 evvel ezelott, mutottek. Most tegnap lattak hogy 6 hetesen elhalt este mar jott a barnas folyas..

Most en is varom hogy meginduljon de meg csak barnas folyas van keves mennyisegben, de a tisztulas elindult 4.szer voltam wcn mar..

2021. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ohh sajnálom, hat így, hogy nem

Indul be magától valóban valami hóba lehet a mátrixban 😓

2021. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 terhességem is úgy végződött,hogy nem fejlődött tovább 5-6.hétnél.

Nagyon sok vizsgálaton voltam.

Véralvadási zavar és IR derült ki.

Ezek miatt vetéltem el.

2021. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!