Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Varjak a mutettel? Vagy essek...

Varjak a mutettel? Vagy essek tul rajta?

Figyelt kérdés

Tobbszor irtam mar kerdest. Kiderult ma hogy 6 hetes 4 mmes. Embrio szabalytalan petezsakkal nincs szivhang. ( menzesz sz szerint 9.hetben vagyok, kesobb nem fogant ez biztos)

Holnap meg egy kontroll uh es utana kiirjak a mutetet..

De mi van ha varok meg hatha elindul?

Eleg pici a terhesseg hogy mutetre menjek nem?

Ja es egy hematoma is van folotte de nem vereztem eddig miatta


2021. márc. 29. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Valszeg fogsz. Nem muszáj műtétre menned, de azért fontold meg. Én sztorim: 6 hetesen elhalt (volt embrió is), 8 hetesen vették észre, de én sem akartam műtétre menni. 12 hetesen indult be, de olyan erősen véreztem, hogy mentővel kellett bemenni, 70/40-re esett a vérnyomásom, szóval nem volt épp egy fáklyás menet. És ugyanúgy műteni kellett. A mai eszemmel inkább mentem volna korábban missed abra. (Egyébként sajnálom, és kitartás!)
2021. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 13 hétig húzták el. 10 hetesen derült ki, higy nem fejlődik. És elbasztak néhány dolgot. Hát én is majdnem meghaltam.oklomnyi darabokban jött minden ki. Ne tudd meg a lakás hogy nézett ki....😱 Azt hittem mindenem kijön alul és belehalok.

Én nem várnék.

2021. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se várnék..nekem 7 hetesen halt el és a 13.héten,amikor rosszul lettem,akkor derült ki..semmi jele nem volt. Nekem is 70es vérnyomás,àjulás és hánytam olyan fájdalmam volt.. szerintem ne halogasd,maga a műtét "kellemes" csalódás volt,rosszabbra számítottam. Kitartás,és sajnálom a veszteségedet.
2021. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok fiatal lany volt bent mint abortuszra jottek idopontert.. De ok olyan rihegve rohogve vartak.. En meg bogtem.. Es jo sokara kaptak mutetre idopontot.. En gondolom elobb fogok
2021. márc. 29. 19:13
 5/17 A kérdező kommentje:
En is sajnalom a vesztesegeteket es koszonom
2021. márc. 29. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

4

Sajnos ez ilyen.. az én kórtermemben volt egy "anyuka", otthon 5 pulya,neki meg a 6 abortusz.. szó szerint idézve: "mer'az ember folyton b.szna"...

Én meg magzatpózban sirattam az elhalt 7 hetesemet,akinek már neve is volt. :(

2021. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Neked kell eldönteni. Nálunk az a tapasztalat, hogy 7-8 hetesnek megfelelő méretű terhesség alatt (a tiéd az), általában magától szépen lezajlik a vetélés és nem kell utána műtét sem.

A spontán vetélés előnye, hogy jó esetben megkíméled magad egy műtéttől, aminek lehetnek szövődményei (perforáció, méhnyak sérülése, Asherman-szindróma), a hátránya meg, hogy fájdalmas, ill. előfordulhat olyan mértékű vérzés, hogy mégis szükséges a műtét vagy transzfúzió.

2021. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam ezen, de nézettem hcg 15 ezer felett volt 7.hétben, azt mondják 1000 körül indul be a vetélés, hát nem volt kedvem hetekig húzni, és akár műtéttel is végződhet. ha nem ürül ki rendesen. Sajnos már a 3.volt így tudtam mi vár rám.
2021. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na most elmentem pisilni barnas folyas volr a bugyin.. Ugyhogy elindul valami.. De rettegek meg a panikroham is ram jott most hogy mi lesz velem.. Igaz meg pici. Aterhesseg de felek nem akarok elajulni neg ilyenek:(
2021. márc. 29. 20:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első magától megindult nem is kellett volna utána műtét 7.hétben voltam. Nem is görcsöltem korházi wc n kipottyant egy kb 2 cm es valami,mire vizsgáltak semmi nem volt bent.A doki biztonság kedvéért írt ki műtétre.
2021. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!