Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Varjak a mutettel? Vagy essek...

Varjak a mutettel? Vagy essek tul rajta?

Figyelt kérdés

Tobbszor irtam mar kerdest. Kiderult ma hogy 6 hetes 4 mmes. Embrio szabalytalan petezsakkal nincs szivhang. ( menzesz sz szerint 9.hetben vagyok, kesobb nem fogant ez biztos)

Holnap meg egy kontroll uh es utana kiirjak a mutetet..

De mi van ha varok meg hatha elindul?

Eleg pici a terhesseg hogy mutetre menjek nem?

Ja es egy hematoma is van folotte de nem vereztem eddig miatta


2021. márc. 29. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is simán lezajlott. Igaz, hogy fájt, de örülök hogy emellett döntöttem. Felesleges műtétet és tágítást úsztam meg.


Azt nem mondom, hogy nálad is így lesz. Sajnos ez a váltásnál derül ki. De a legtöbb esetben beindul magától és le is zajlik magától. Belőlem is jöttek olyan vérdarabok hogy nocsak, véreztem rendesen + úgy sírtam mint soha. De pár óra után jobb lett. Gondoltam ezzel más sokan a kórházba rohannának, ami felesleges orvosi szempontból. Attól, hogy drasztikus még sajnos nagyon normális a folyamat. A barátnőm viszont mikor vételt kb. olyan volt neki, mint egy menstruáció. Igaz, ő 3 héttel fiatalabb volt, 6 hetes terhes elvileg akkor.

2021. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*vallatásnál derül
2021. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tegnap mar nyalkahartya darabok is jottek es friss ver.. Estere abba maradt.. Ma reggel maszkalok pakolok ilyesmi es mikor hazaertem ujra barnas folyasom volt.. De minimalis igazabol.

En is varok.. Nem erzem ugy hogy rohannom kellene a korhazba, bizok a testemben hatha szepen elvegzi amit kell neki majd lassacskan:)

Homet azert merem tokeletes eddig..

2021. márc. 31. 12:42
 14/17 A kérdező kommentje:
Enyem is 6 hetes a magzat szerint ugye.. Mensi szerint mar 9 het par nap de most nem az a mervado.. Tehat varok es bizok.. Koszonom mindenkinek
2021. márc. 31. 12:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz. Nincs lázad, sem pedig túl erős vérzésed. Ez a fontos. A többi $z@r, de sajnos normális ilyenkor. Tudod ez olyan szerencse a balszerencsében, hogy nem durva a vetélésed, mármint a fájdalmat tekintve.
2021. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hat igen hom36.9 most de ilyenkor nem nezem mert mozgok stb..

De most ujra csak pici barna jon.. Tehat meg nem indult meg normalisan a veteles.. De kivarom...

2021. márc. 31. 14:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Minden ami történik természetes. Nincs lázad. Feleslegesen idegesíted magad a sok kérdés kiírásával. Ugyanazokat a köröket futod. Jó páran leírtak, hogy ez normális, miért kérdezed meg újra és újra, ha úgyse hiszed el? Nem bántásból írtam, ne haragudj, csak fárasztó, hogy újra és újra kérdezed ugyanazokat a dolgokat, amikre már egy csomószor kaptál választ.
2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!