Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 10 napja volt a vetélésem, de...

10 napja volt a vetélésem, de még mindig vérzek, normális ez?

Figyelt kérdés

Plussz szövetdarabok is jönnek, holott az ultrahangon, ami múlthét szerdán volt, azt mondták, hogy a méhben nem maradt hátra semmi, csak folyadék (vér).

Már 10 napja vérzek, ami nem erős, hanem sima mesis, de annyira aggaszt, hogy ez nem normális már.

Az elmúlt pár napban már barnás volt inkább, sötét/fekete szövetdarabokkal, de ma megint véresebb. Utoljára pár napja hívtam őket, akkor azt mondták minden normális, de ha rosszul érzem magam, menjek be az ügyeletre.

Nincs fájdalmam, nem ömlik a vérem, de én aggódom 🥺


2021. márc. 31. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Én 16 napig véreztem vetélés után.

2021. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Az is normális, ha vannak még benne apró szövetdarabok is? Ha az ultrahang szerint nem maradt bent semmi, akkor miért jönnek még?
2021. márc. 31. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Én két hétig véreztem, de nekem nem voltak benne akkor már szövetdarabok. De az enyém nagyon korai vetélés volt.

Az uh nem lát mindent, elég jól meg tudják nézni vele mi maradt bent, de sose lehet százszázalékos, kicsi darabok elkerülhetik a figyelmüket.

Ha nincs lázad, nem szédülsz, stb. akkor szerintem sincs miért aggódnod.

2021. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van az uh-val kapcsolatban. A 6. hétben halt el, rá 1-2 hétre indult meg a vetélés.

Valamiféle kaparást csináltak a kórházban (Angliában élek, nem altattak, csak fel az ágyra, és már kapartak is), lehet, hogy az is felsértette, nem tudom.


Lázat többször néztem, nem volt.

Remélem minden rendben lesz, köszönöm mégegyszer, hogy írtál!

2021. márc. 31. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb 5-7napig véreztem, első nap erős volt, utána mintha menszesz 3.ik napján tartottam volna, nem volt sok de azért volt. De ez függ attól is, hogy mennyire volt előrehaladott terhesség, én nekem majdnem 9.hetesen halt el, de 11hetesen jött a vetélés. Bár nekem műszeres tisztítás után nem jöttek egyáltalán darabok, én szó szerint elvereztem annyi ver jött, hogy közöltek vert kell adjanak..
2021. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


A 6. hétben állt meg a fejlődésben, és úgy rá 2 hétre indult be a vetélés. Sok vért vesztettem, majdnem nekem is vért kellett adni, de aztán jobb lett. Az első 2-3 napban erős volt, aztán gyengült, és most is gyenge, de állandó.

Remélem ez azért még tényleg normális🥺

2021. márc. 31. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!