Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Még pozitív a tesztem, normáli...

Még pozitív a tesztem, normális ez?

Figyelt kérdés

Március 21-én indult be a vetélésem, spontán történt, 2 hete ultrahangon is voltam, hogy minden kitisztult-e. Ott azt mondták, hogy nincs semmi a méhben, 2 hét múlva csináljak egy tesztet. Ez ma meg is történt, és még mindig pozitív, és nem halványka, amit keresni kell.

Hívtam a kórházat újra, most pénteken újabb teszt.

Addig is az lenne a kérdésem, hogy ez akár normálisnak mondható-e? A 6. hétben állt meg a fejlődésben, és rá 2 hétre indult be a vetélés.

A vérzés is tart még, de enyhe..


Köszönöm, ha válaszolsz!


2021. ápr. 6. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*Most pénteken újabb ultrahang akart lenni, nem újabb teszt
2021. ápr. 6. 13:13
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy cikk erről. Általában angolul sokkal több mindent találni és mivel én is vetéltem már sajnos, így sokat olvasgattam a témában, gondoltam belinkelem ide. Azt írja 1-től akár 9 hétig is eltarthat, míg a hgc értéke visszaesik a nullára. Értelemszerűen kisebb terhességnél hamarabb kiürül.

2021. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uh, #2-es vagyok, elnéztem, hogy te még vérzel. Ez azt jelenti, hogy a vetélés még nem fejeződött be. Így normális, hogy van még hgc a véredben.
2021. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál.

Erre tippeltem én is, hogy még nincs vége teljesen, és ezért lehet pozitív. Péntek reggel lesz scan, csak egy megnyugtatás jelleggel, hogy biztos nem maradt-e bent semmi.

2021. ápr. 8. 00:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ps: Elolvastam a cikket, amit linkeltél, nagyon hasznos volt. Tényleg nem találtam ilyen részletességgel erről egy magyar oldalon sem.
2021. ápr. 8. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia... En is vegigcsinaltam tegnap egy spontan vetelest hat no komment ehhez aztan kell ero.

A lenyeg nekem azt mondja mindenki hogy ha elmulik a verzes akkor menjen uhra.. Segitesz privatban?

2021. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen kérdező. Valószínűleg minden kijött, csupán ici-pici dolgok maradtak még hátra. A méhed szépen elintézte, most csak az utolsó simításokat végzi.
2021. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!