Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Művi befejezésnél a nyelv...

Művi befejezésnél a nyelv piercingemet is ki kell szednem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ha kiveszem kb fél óra alatt összenő. Többször volt már szúrva, de többet nem szeretném.

A terhességem sajnos nem jól alakult és muszáj műtétre mennem. Ilyenkor minden piercinget ki kell szedni?


2021. jún. 10. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ki kell.

Amikor engem műtötték, már altatásban szedték ki, mert nem gondoltam hogy kell 😅

Nekem mondjuk egy hónap alatt sem forrt be, amikor követtem, de meggondoltam magam. Szoval talán azt a pár órát kibírja neked is. Esetleg kérdezd meg, aztán ott helyben veszed ki, egy perccel sem az előtt, hogy feltétlenül kellene.

2021. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Császároztak, műtét előtt szóltak,hogy minden fémet vegyek ki. Még a műtőben is megkérdezték, hogy valóban mindent kivettem-e. Én az orrpircingemmel voltam így. Az utolsó pillanatban vettem ki és a műtőből kiérve majdnem első dolgom volt visszatenni.
2021. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell minden fémet levenni, mert ha ne adj Isten, újra kellene éleszteni, akkor beleég a bőrödbe a fém.
2021. jún. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Én nem szedtem ki 🤷‍♀️

Sőt a gyűrű/nyaklánc/fülbevaló is rajtam volt, a kutya nem szólt érte pedig azok láthatóak.

2021. jún. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy idekérdezek, de akkor is ki kell venni, ha műanyag van benne? Gondolom akkor maradhat.
2021. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Minden műtét előtt,minden ékszert ki kell venni!
2021. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam császár előtt kiszedni(sürgősségi), hiába csavargattam őket, nem jöttek. Azt mondták a műtőben, hogy ha baj lenne, majd leragasztják, nem tudom, annak mi értelme.
2021. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmit nem szóltak, fülbevalóm bent volt végig......
2021. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!