Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy hét múlva lenne a kiírt...

Egy hét múlva lenne a kiírt szülés napja, ha nem vetélek el 18 hetes terhesen. Létezik, hogy azért görcsölök, fáj a derekam, mert emlékszik rá a testem?

Figyelt kérdés
10 napja menstruáltam, minden okés velem, csak tegnap óta mindjárt megjön érzésem van + sűrű, picit véres nyákom ürül, de nem kóros kinézetű, inkább a lelki része érdekes. Emlékezhet rá a testem, hogy most szülnék?

2021. jún. 11. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem valószínű, inkább ovuláció. Sajnálom, hogy ez történt veled, fel a fejjel!
2021. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg csak a jelenlegi tudatállapotom erősíti fel az amúgy természetes havi rutinomat.

Köszönöm a szavaid!

2021. jún. 11. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is inkább már ovulációt jelez.

Nagyon sajnálom ami veled történt. Kutatást és mielőbbi problémamentes babavárást kívánok!

2021. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ovuláció lesz
2021. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Jó nagy gyökér vagy utolsó, szánalmas kis életed lehet, ha más keserűségében te örömöt lelsz
2021. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
5-ös válaszoló, nem szimplán gonosz vagy, hanem egy undorító, gerinctelen féreg. Tudom, nagyon gonosz dolog, de azt kívánom, hogy ne is legyen soha nagyobb örömöd az életben mint az iménti röhögésed.
2021. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Tyű 5-ös,édesanyád erre tanított? Gratulálok neki...
2021. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vetéléskor a szervezet pontosan tudja hogy mi történik, hormonális változások mennek végbe. Gondtalan terhesség esetén is, abortusz után a terhes tünetek röviddel megszűnnek. Nem marad olyan nyoma a befejezetlen terhességnek a szervezetben, amire olyan értelemben emlékezne a szervezet, hogy 40 hét leteltével szülést imitálna a szervezet.
2021. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!