Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 18 hetes lett volna a kis...

Ildi0620 kérdése:

18 hetes lett volna a kis Angyalkám. Majd az uh-on kiderült hogy ödémás. Szerintetek mennyi az esély hogy újra megtörténhet? 😢

Figyelt kérdés
Testileg már nem fáj,de lelkileg nagyon. 2 éves kisfiam ad erőt. Félek újra kismamának lenni,de nagyon szeretnék kistesót.
2015. aug. 12. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnálom! :(
2015. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy hete még boldog kismama voltam 😢 Hihetetlen.
2015. aug. 12. 15:55
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem fog megtörténni újra. Mert nem történhet meg! Nagyon sajnálom. ;(
2015. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Oszinte reszvetem!:(
2015. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Annyira vártuk és elment! 😢 Mondták hogy 16 hetesnek felelt meg a súlya.😩 Remélem igazad lesz és nem történik meg mégegyszer. 2 éves kisfiam ad erőt.
2015. aug. 12. 16:13
 6/17 anonim ***** válasza:

Alig hiszem el, hogy van egy sorstársam :(. Nekem is majdnem 2 éves a fiam és a tesó pont 18 hetesen ment el (a pontos eredményre még várok). Pont 3 hete történt.

Kitartást, nagyon sajnálom hogy veled is megtörtént ez a szörnyűség.

2015. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szivbol sajnalom ami veletek tortent! :( Ha nem tul indiszkret, szabad tudni miert mentek el a picik?
2015. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, 12.heti UH-on a tarkóredő 5,5 volt. Majd a chorionbiopszia ereménye teljesen negatív lett. 18. heti UH-on minden mérete a korának megfelelő volt, de rekeszsérv látszott a monitoron. A következő nap elfolyt a magzatvíz a patológiai eredmény szeptemberben várható.

A doki javasolta, hogy januárban kezdjük csak a következő projektet. Én egyke vagyok és anyámmal való bonyolult kapcsolatom miatt, nekem ez nagyon megterhelő. Remélem a fiamnak lesz majd tesója.

2015. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak,hogy 16 hetes koráig élhetett,mert a súlya mérete kb.akkora. Ödéma végzett a babámmal. A sok víztől leállt a szervezete. Csak azt nem értem,ezt korábban nem lehetett észrevenni? Bár már mindegy 😢. Mindenre odafigyeltem terhesség során. Méhlepénnyel se volt semmi baj. Fejfekvésű,magzatvíz átlagos volt. Nagyon félek a kőv.terhességtől még. Mégegy ilyet nem akarok átélni. Jövőhéten megyek kontrollra,plussz megkapom a szövettant.
2015. aug. 16. 09:20
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os. Őszinte részvétem Neked is 😞. Csak arra gondolj te is,amit nekem szoktak mondani. Jobb hogy ilyenkor derült ki mint később. 😢
2015. aug. 16. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!