Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után ez normális?

Spontán vetélés után ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn este vesztettem el a picikémet spontán vetéléssel a 7.hétben.Akkor este voltam is az ügyeleten. Az ultrahang szerint kiürült a méhem. Tegnap menzesz szerű vérzésem volt, hasam is fájdogált egész nap enyhén. Ma kicsit erősebb a vérzés, darabos is néha, hasam még mindig feszülget. Ez ilyenkor normális? Meddig tarthat a hasfájás? Az orvosomhoz 29.re van időpontom (a terhesség megállapítás miatt, ami ugye már nem releváns sajnos) ahova el fogok menni hogy tényleg minden rendben van e. A kórházban egy nagyon bunkó orvos volt, ki is voltam készülve, egy szót sem mondott hogy mi várható a vetélés utáni napokban.Mi normális és mi nem. Sajnos a veszteségem miatt nem is voltam olyan állapotban hogy bármit kérdezzek, nagyon vártuk ezt a babát☹️

Köszönöm ha válaszoltok


2021. júl. 21. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ez te vagy, igaz?😔 Ilyenkor normális, ha még görcsölget a hasad, és a vérzés is természetesen az. Arra kell figyelned, hogy ha a vérzés bűzös és nagyon görcsölsz, akkor azonnal orvos, ez azt jelentheti, hogy mégsem ürült ki rendesen és gyulladás van. Nekem ennyit mondtak vetélés után. De maga a vérzés és hasfájás normális, én pl. 8 napig véreztem, fokozatosan gyengült a vérzés. Igaz nekem műtéttel kellett befejezni, nem ürült ki magától.

2021. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig normális a görcs/vérzés. (A darabok is)

Nekem 7 napig tartott.


Ha láz van, brutál vérzés, vagy szaga van, akkor van gond.


Kontroll van, valahol 2 hét után, van ahol 6 hét után. Hogy rendbe jöttél-e, minden oké-e.

De ha mész a dokidhoz, tuti rádnéz 29én.

2021. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én vagyok a belinkelt kérdésnél☹️Köszönöm a válaszokat, remélem minden rendben lesz velem☹️
2021. júl. 21. 13:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha valaki olvasná a kérdésem annak írom, hogy bejöttem a kórházba. Holnap reggel egészségügyi kaparást csinálnak nálam ☹️Jól tettem hogy bejöttem, a görcs és a vérzés sajnos nem enyhült.
2021. júl. 22. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben van azóta veled kérdező?
2021. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, jól vagyok már fizakailag, és igyekszem lelkileg is jól lenni. Másnap reggel csinálták meg az eü.kaparást a kórházban.
2021. aug. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!