Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet ebből még valaha egészsé...

Lehet ebből még valaha egészséges terhesség? Milyen kivizsgálásokat csináltattatok meg?

Figyelt kérdés
Az első terhességem missed ab-al végződött, későn jelent meg a baba az uh.-n (7+5 napnál láttuk, előtte 6+5 nél még csak pzs+szikhólyag volt), aztán nem is fejlődött tovább. Most újra terhes vagyok, és újra 6+6nál voltam, még nem volt embrió, a héten megyek újra 7+6 leszek, de gondolom ugyan az lesz a vége mint az előzőnek, és teljesen össze vagyok törve :( Lehetek még valaha anya??:((

#baba #missed ab #nemjólfejlődőterhesség
2021. aug. 30. 08:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na igen, erről nem tudok nyilatkozni mert nem értek hozzá :D Magánba voltam, de gondolom itt is ugyan úgy előfordulhat hogy nem modern a gépe.
2021. aug. 30. 11:47
 12/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem csináltattunk vizsgálatot. Elmentünk az Istenhegyibe genetikai tanácsadásra. Ott azt javasolta a genetikus, hogy várjunk 3 hónapot és vágjunk bele. Azt mondta, ha 3 hónapon belül nem jön össze, akkor vizsgálat. De nem kellett. A 2. próbálkozós hónapban terhes lettem a kisfiammal. Progi pótlást én is kaptam az elején. Most is gyorsan teherbe estem, eddig minden rendben, remélem így is marad. Sok sikert nektek!
2021. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hanyadik héttől kaptad a progi pótlást? Szájon át szedhető vagy kúp? Mert én kúpot kaptam, és papíron már a 7.héten. Az ilyet nem kellene már a pozi tesztnél kezdeni?
2021. aug. 30. 13:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Kúpot kaptam és kb. 5 hetes voltam, amikor pozitív lett a tesztem. Rögtön rohantam is a dokihoz az előzmények miatt, és rögtön felírta a gyógyszert. 14. hétig kellett használnom napi 3x.
2021. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi lombikra járunk, és ott adott a doki egy listát, hogy miket érdemes nézetni sokadik vetélés/sikertelen lombik után. Hátha neked is hasznos lesz belőle valamelyik:


1.immunológiai infertilitás panel III

2.spermium ellenes antitest

3.foszfatidil inozitol ellenes antitest

4.lupus anticoaguláns

5.D3 vitaminszint

6.TSH, FT3, FT4

7.inzulin rezisztencia/cukorterhelés vizsgálata (3pontos)

8.Nk arány és funkcióTh1/Th2 irányultság vizsgálata

9.prolaktin szint-ha ez magas endocrinologiai vizsgálat

10. AMH

11. Thrombosis genetikai panel (Leiden, protrombin gén, PAI-1, MTHFR)

2021. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Uhh ez szuper hogy leírtad, köszönöm szépen nagyon hasznos :)
2021. aug. 31. 15:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!