Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nőttek az embriók, de még...

Nőttek az embriók, de még mindig nincs szívhang. Lehet még egy pici remény?

Figyelt kérdés

Lombikos egypetéjű ikrekkel vagyok/voltam terhes.

Hétfőn 7+3-nál 3,1 és 3,2 mm embriókat mértek szívhang nélkül, ma ,7+6-nál 6,5 és 7 mm mért egy másik doki másik géppel, szívhang most sincs.


Az első lombikos dokim jövő hét szerdára hívott vissza (8+5 hét) egy halvány remény van vagy lehetetlen és engedjem el őket?


A méretek miért nőhettek? Vagy csak másik orvos és mást mért?


2021. szept. 9. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem még van remény!

Csak légy nyugodt (tudom, nehéz, meg mondani könnyű) te már ezen a ponton semmit nem tudsz tenni. Ha elég erősek, és minden rendben van, úgyis megmaradnak a picik..

2021. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
7 mm-es CRL-nél látni kellene szívműködést. Ez már erősen missed ab. gyanús lelet sajnos.
2021. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Persze, a remény hal meg utoljára.
2021. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom a missed ab mindkét papíron szerepel. 😥

Csak nem tudom miért nőttek? El lehet mérni ennyire?


Még van egy utolsó kontroll azt megvárom de már remény nélkül.

2021. szept. 9. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de olvastam valahol hogy elvileg nőnek valamennyit akkor is ha nincs szívhang.. De sajnos ahogy leírod, 7 hetesen kellene hogy legyen már.. Nagyon sajánlom :(
2021. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja volt missed abom, az orvosom is azt látta, hogy nőtt a magzat szívhang nélkül, ezért egy UH-ban profi orvostól kért konzultációt, aki azt mondta a kép alapján, valószínűleg beteg volt a baba és a szöveteiben folyadék szaporodott fel, szóval ödémásodott, nem nőtt valójában. Nem tudom, veletek is ez van, én ezt tapasztaltam, ez pl. egy lehetséges válasz a kérdésedre, hogy miért nőttek.
2021. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak az a baj hogy nincs szívhang,hanem az is hogy a korukhoz képest nagyon picik.Remény mindig vsn,de szerintem nem sok.
2021. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a helyzet azóta?
2021. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Missed ab műtét lett belőle sajnos két napja 😭
2021. szept. 19. 02:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom kedves kérdező! Tudom ilyenkor nem ad vigaszt semmi, csak a következő egészséges terhesség, ezért szurkolok hogy hamar jöjjön!
2021. szept. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!