Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek elment a baba mit...

Akiknek elment a baba mit ereztetek elotte? egyaltalan lehet ezt erezni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Reménykedtem, hogy minden rendben, és más miatt van az a kisvérzés. Másnap a nőgyógyásznál bőgtem mint egy csecsemő. De kedves volt vigasztalt.

13 hetesen vetéltem el.

2021. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmit, nem volt tünet se.

7 hetesen ment el.

2021. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Miért lettem lepontozva?


1

2021. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elejétől fájt a hasam alja, 6 hetesen volt barnázás 7 hetesen egy reggel friss vér cseppek, de görcs nem volt.

Mire beértem elöntött, betétcsere közben a korház wc jében ki is pottyant egy golyószerű valami.

A kövi terhesség is has fájással indult, kis barnázás, de ő még is itt van 2.5 éves🥰

2021. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmúltak hirtelen a terhességi tüneteim. Másnap reggel már elöntött a vér. De legalább nem volt szükség műszeres befejezésre.
2021. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hasam végig fájt. Aztán elkezdtem barnázni szombaton. Hétfőn tudtam dokihoz menni, ő már nem látott semmit és aznap meg is jött. A terhességi tünetek 2-3 napig még megvoltak. Erős, hosszú vérzésem volt abban a hónapban.
2021. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah meg a teszt egyre halványabb lett


6os voltam

2021. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A tesztem halvány lett.

Én, hiába tudtam, hogy sikerült, csak nem tudtam beleélni magam, folyamat a vetélés gondolata járt az eszemben. Úgy, hogy akkor volt 1 éves a fiam, problema mentes terhességgel. Aztán úgy a 6.héttől iszonyú derékfájás, görcsölgetések. 7+4lettem volna, mikor a dokihoz mentem, akkor mondta, hogy sajnos 6hetesen megállt. Műtéttel vették el a 9.héten, nem indult be magától. Addig végig a derékfájás es a görcs megvolt. Ahogy a reggeli rosszullétek, hányás is.

2021. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem éreztem semmit az elsőnél. Sokkhatás volt megtudni, hogy nem él.

Másodiknál már éreztem, mert megindult a vajúdás, halva született.

Harmadiknál brutál fajdalommal vittek a műtőbe, méhenkívüli volt.

2021. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit. Sőt, minden terhességi tünetem meg volt... Mikor az orvos mondta, hogy nem fejlődik elbőgtem magam és nem tudtam elképzelni, hogy ez igaz lehet. Ha visszaemlékszem a vetélésem előtt egy héttel már éreztem, hogy enyhülnek a tüneteim, főleg a melleimen vettem észre, hogy nem feszülnek, de a végsőkig hittem, hogy minden rendben van. Amikor ténylegesen beindult a vetélés én akkor fogtam fel, hogy sajnos ez most így alakult... Szörnyű érzés... :(
2021. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!