Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A párotok hogy viselte, hogy...

A párotok hogy viselte, hogy csak nehezen vagy segítség nélkül egyáltalán nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Támogatott titeket? Őket mennyire viselte meg lelkileg az egész? Volt akinek ez párkapcsolati problémát okozott?

2021. jún. 30. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk nem, együtt csináltunk végig mindent.

Másképp nem is érdemes gyereket vállalni,ha már ettől borul

a kapcsolat,oda nem is kell gyerek.

2021. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Tartotta bennem a lelket, alapvetően pozitívan állt a helyzethez. Az soha, egyikünkben sem merült fel, hogy el kellene válnunk emiatt, ha máshogy nem, akkor örökbefogadás útján lettek volna gyermekeink.

Végül 6 év után, mindenféle beavatkozás nélkül fogant meg az első gyerkőc.

2021. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ismerek olyan párt, ahol a próbálkozás megölte a kapcsolatot, illetve inkább a nő hozzáállása volt a baj. Annyira belebuzult az egészbe, hogy másról se szólt az élete, csak a peteérése, a beültetése, a gyógyszerei, a tesztjei, a menzesze... Kollégák voltunk, természetesen a munkahelyen is erről beszélt boldog-boldogtalannak. Nevetséges volt és szánalmas. A pasi végül elhagyta.
2021. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Mindent együtt csináltunk,együtt mentünk minden vizsgálatra...már inszemre készültünk amikor spontán megfogant. 3 évbe telt. Emiatt nem volt nézeteltérés.
2021. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Mivel nálunk nála volt a probléma inkább engem viselt meg. Neki sok dolga nem volt,csak vitamin szedés meg az anyagot bevinni.

Én voltam inkább haragos,hogy a nőnek kell szenvedni állandóan..itt most lombikra gondolok,mert nálunk az lett. Szerencsére úgy néz ki siker,de rettegek,hogy ne kelljen újból végigcsinálni..

De teljesen megértem ahol rámegy a kapcsolat,én is ismerek olyan párt akik szétmentek ez miatt sajnos. Nem egyszerű az biztos..

2021. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Van már egy természetes úton fogant kisfiúnk. Álmunkban nem gondoltuk volna, hogy a tesó ennyire nem akar jönni.

Kivizsgálások, IRem van, de már régóta ismert, Leiden mutációm ami szintén. És jött a meglepi, mindkét petevezető lezárt... Végül férjem eredménye sem lett tökéletes a morfológia határérték.


Nagyon megviselt minket a hír, főleg engem. De ő csak a célt látja és megy előre. Így most a hónapban kezdjük az első lombikot.

2021. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os válaszoló!


Nálunk pontosan ugyanez a helyzet.

Első babánk pikk-pakk sikerült. A második babánkra 1,5 éve várunk. Kivizsgálások alatt kiderült, hogy párom sperma eredménye igen gyenge. A mennyisége átlagos, de a morfológia nagyon rossz.

Aztán nálam meg pont a napokban derült ki, hogy az előző császármetszés szövődményeként elzáródtak a petevezetékeim. Az egyiket sikerült a HSG-vel megnyitni, de nagyon szűk maradt az is. Így az orvos erősen ajánlotta, hogy jelentkezzünk lombikra.


Úgy ahogy te is mondod, álmunkban sem gondoltuk volna, hogy így fogunk járni. Három gyermeket szerettünk volna, de már attól mi leszünk a legboldogabbak, ha egyáltalán a második sikerül.

2021. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!