Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab előtt vérzés és...

Missed ab előtt vérzés és görcsölés?

Figyelt kérdés

Sajnos üres maradt a petezsák a 9. héten is. :( Jövő héten csütörtökön fognak műteni.

Viszont már most vérzek és görcsölök, nem tudom, hogy bírom ki addig.

Nem mondták mit tegyek ha nagyon vérzek.

Ilyenkor előrébb hozzák a műtétet?

Valakinek hasonló tapasztalata van?

Köszönöm a válaszokat :)



2021. szept. 28. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy végül mégsem missed ab, hanem beindult a vetélés. Én ügyeletre mennék vele, ott csinálnak UH-t és ha nem tisztul teljesen, “kitisztítanak”, mert ilyenkor nagy a fertőzésveszély.
2021. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Én is üres petezsák miatt jártam így. 1 héttel el lett tolva a műtétem, mert kardiológiára kellett mennem. Annyit mondott a nőgyógyászaton a nővérke, ha hamarabb durván elöntene a vér akkor azonnal menjek be. Picit véreztem, és görcsöltem, ezért nem csinálták meg hamarabb. De maximum telefonálj oda, hogy ilyen esetben mi a teendő. Hátha azt mondják, hogy menj be. Mielőbbi jobbulést kívánok neked!
2021. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😔🙂

Holnap bemegyek akkor megint és rákérdezek 😔 remélem előbb megcsinálják.

Kisfiammal vagyok itthon és nem szeretnék mellette kidőlni, akkor legyünk már túl rajta 😔

2021. szept. 28. 19:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem lezajlott otthon az üres petezsákos vetélésem, nekem ott nem volt durva erős vérzés, hanem apránként jött, picit darabos, amikor nagyon görcsöltem zuhany alatt álltam vagy fél órát, majd sikerült elaludnom, hajnalban pisilésnél pedig távozott a petezsák (ez elég egyértelműen kivehető, egy nagy egybefüggő keményebb darab). Másnap bementem megnézetni hogy kiürült-e, petezsák már nem volt, de néhány szövetdarab igen, kaptam ergam cseppet, 1 hét múlva megnéztek és teljesen kiürültem.


Viszont volt áprilisban is egy missed ab, ott volt embrió is, na az is itthon kezdődött de ott annyira görcsöltem hogy létezni nem bírtam, ott be is mentem a kórházba, es már a kocsiba elöntött a vér, én is elő voltam jegyezve 1 héttel későbbre műtétre, de ez persze azonnali eset, szóval ügyeletbe meg is műtöttek mert éjszaka történt.

2021. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!🙂


Igen ettől félek énis, hogy annyira rosszul leszek és közbe itt a kisfiam..

Szerencsére közel van a kórház 10 perc sétára. Ha nagyon rosszul leszek biztos, hogy bemegyek. Csak nem vagyok beoltva se, így nemtudom hogy előrébb hoznák-e a műtétet.


Annyira köszönöm mindenkinek, nagyon erősek vagytok!

Nehéz az egész, már várom, hogy vége legyen..

2021. szept. 29. 08:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha elönt a vér azonnal megműtenek úgyis, én se voltam oltva áprilisban. (4-es voltam)


Annyi hogy olyan szobába kerültem a szürke osztályra vagy mi is volt a neve, ahol nem tudták hogy valaki covidos e vagy sem, mert nem volt pcr teszt.

2021. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha ez történik én is bemegyek.

Ami ma a legjobban zavar az a fejfájás, elég ijesztően fáj.

Nemtudom, hogy a vetélés miatt, sehol se olvasom, hogy lehet tünete.

2021. szept. 29. 15:50
 8/14 A kérdező kommentje:

Nemrég megtörtént a vetélésem.

Kijött egy hatalmas darab.

Még mindig vérzek kisebb darabokkal.

2021. szept. 29. 17:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: az se teljesen biztos. Egy UH-ra majd mindenképpen menj el. Nekem is műtét előtti este 2 hatalmas véres darab kiesett a mosdón (bocsi ha gusztustalan, de így tudom leírni). Azt hittem másnap megúszom a műtétet, de mégsem. Csinált a doki UH-t, és ott volt a petezsák. Azt mondta, hogy valószínű csak alvadt vér jött ki egyben. Nem akarlak elkeseríteni, csak hogy biztos legyen menj majd ellenőrzésre is. Jobbulást kívánok! Minden jót neked.
2021. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen bementem, énis éreztem valamit, hogy bekéne menni.

Ugyanezt mondta a doki, mert a petezsák még ott volt az uh-n.

Mivel közel lakok tényleg 5 percre, így hazaengedett a doki, holnap kell visszamennem korán reggel.

Meg műtötték volna már most etse viszont ittam és ettem.

2021. szept. 29. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!