Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szövetdarab, vagy alvadt vér...

Szövetdarab, vagy alvadt vér és erős görcsölés normális 1 héttel missed ab után?

Figyelt kérdés
A görcsölés a műtét óta megvan,van,hogy erősebb,van,hogy alig érzem. Vérezni is csak egy nagyon kicsit vérzek,de az előbb egy hatalmas valami jött ki,ami szerintem nem vér,mert olyan volt,mint egy húscafat,meg is fogtam. Mi lehetett az? Vagy ha nincs láz és erős vérzés,akkor ne is foglalkozzak vele? És az normális,hogy szúrkál a hasam alja?
2015. febr. 10. 16:56
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:

Lehet, hogy felgyűlt a vér a méhedben, mert még nem volt tökéletesen összehúzódva, és amíg ez ki nem lökődött, addig nem is tudott összehúzódni. Ettől lehetett a görcsölés is. Lehet, hogy épp ez az imént távozó valami oldja meg a problémát.

Nekem ugyanez volt egyébként, és miután távozott belőlem (bár nekem határozottan kocsonyás alvadtvércsomó volt), elmúlt a vérzésem szépen.

2015. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát úgytűnik nekem nem így lett. Tegnap elmúlt a vérzés,görcseim sem voltak,de ma újra elkezdődött.
2015. febr. 12. 21:37
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:

Én felhívtam a dokimat, mikor inkább erősödött a vérzés (nekem is majdnem elmúlt, majd erősődött), behívott ultrahangra, látott valami folyadékfelgyülemlést, és hogy nem zárult össze teljesen a méhem, végülis másnapra behívott, hogy meg kell ismételni a műtétet. Másnap reggelre távozott a "kocsonya", műtét előtt még megnéztek, akkor már normális volt a méhem, úgyhogy nem lett második műtét és utána múlt el a vérzésem.

Szóval: szerintem hívd fel a dokid, vagy ha nincs privát orvosod, akkor menj be a nőgyógyászati ambulanciára, hogy valami nincs rendben.

Isten ments, hogy riogassalak, de olyan esetet is átéltem közvetve, mikor én vittem be ismerősömet az ügyeletre, mert erősen vérzett pár nappal a műtét után, neki konkrétan egy gézdarabot talált az ügyeletes orvos a méhében.

Összességében azt tudom tehát mondani, hogy menj orvoshoz, és ne hagyd magad lerázni.

2015. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!