Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vajon most hány hetes terhes...

Böbe1995 kérdése:

Vajon most hány hetes terhes vagyok? Kétszer lettem terhes egymás után vagy missed ab lesz a vége mindenféleképpen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Augusztus 13-án volt az utolsó menstruációm. Csináltam terhességi tesztet és pozitív lett. Szeptember 30-án voltam orvosnál, aki azt mondta hogy minden rendben, élő embrióm van, 6 hetes terhes vagyok. Vissza mentem hozzá kontrollra október 21-én és azt mondta hogy egy elhalt embriót lát. Pár nappal azután halt el, hogy nála jártam. Azt mondta hogy várjunk egy hetet hátha spontán elvetélek. Ha nem akkor csütörtökön vissza kell mennem hozzá és megvizsgál újra. Másnap elmentem egy másik orvoshoz, aki azt mondta hogy 5 hetes terhességet lát. Petezsák van, benne szikhólyag, de embriót nem lát. Nem értem hogy mondhat ilyen különbözőt a két orvos egy nap eltéréssel. Nem görcsölök, nem vérzek továbbra sem. Vajon akkor most hány hetes terhes vagyok? Lehetséges hogy az előző felszívódott mert múlt hónapban pecsételtem pár nap és újra terhes lettem és valójában csak 5 hetes terhes vagyok most? Vagy ne reménykedjek a fejlődésben és missed ab lesz a vége? Köszönöm szépen a segítségeteket.

2021. okt. 25. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Kétszer biztos nem lettél terhes ennyi idő alatt.

Keress valami olyan dokit a környékeden, akinek kicsit nagyobb a szaktudása, és kérd ki a véleményét.

2021. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bem látunk beléd, jósok meg nem vagyunk...

Én felkeresnék egy normális orvost...

2021. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű a kétszeri terhesség ennyi időn belül. Az első doki leírta a leletedre az élő terhességet?

A terhesség kora olyan szempontból majdnem egyezik, hogy ha 5-6 hetesen halt el, akkor mindkettő ugyanazt látja. Az embrió megléte vagy hiánya fura. Lehet elmennék egy harmadik orvoshoz is mondjuk egy hét múlva.

Ha ő is 5-6 hetes nem élő terhességet lát, akkor engedném, hogy kiírjanak műtétre.

A pecsételés lehetett annak a jele, hogy a szervezeted megindította a folyamatot, csak az valamiért nem ment végbe. Mi itt csak tippelgetni tudunk sajnos.

Majd mindenképpen írd meg, hogy mi lett veletek.

2021. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló! Köszönöm szépen a válaszodat. Igen, az első doki leírta a leletemre az élő terhességet. Azt mondta hogy élő embrió, mutatta a monitoron a pulzálást és szívhangot is kapcsolt. Ezért nem értem hogyha nem is fejlődött tovább akkor egyik nap még látják az embriót másik nap már nem. Nem hiszem hogy felszivódott egy nap alatt, ha azelőtt közel 3 hét alatt meg nem.
2021. okt. 25. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha élő terhesség volt, akkor az elsőnek jobban lehetne hinni. Mindenképpen keresnék egy harmadik orvost tényleg mielőtt bármilyen beavatkozásra adnám a fejem, illetve várnék 1-2 hetet. Ha akkor ő is 5-6 hetes nem élő terhességet állapít meg, akkor sajnos nincs miről beszélni.
2021. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.
2021. okt. 25. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi csoda. Látott egy élő terhességet, ami aztán elhalt. A másik orvos meg a fejlődésben megállt, kb. 5 hetesnek megfelelő terhességet látta. Nem lettél kétszer terhes, csak egyszer. És sajnos nem fejlődik, mert ha fejlődne, akkor október 21-én egy 9 hetes terhességet kellett volna látni, amit azért nem igen lehet elnézni.
2021. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Sajnos missed ab lett a vége. Csütörtökön volt a műtét. Amint lehet próbálkozunk újra és bízunk benne hogy minden rendben lesz legközelebb.
2021. okt. 30. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem is hasonló volt az esetem múlt hét kedden volt missed abom, nagyon sok ilyen eset van, nem is gondoltam míg nem történt meg velem is, fel a fejjel, én is várom most a menstruaciom, és szedem a Méhpempőt sok sikert neked is 😊
2021. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen kedves 9-es válaszoló. Igen sajnos nagyon sok ilyen eset van. Sajnálom hogy veled is megtörtént. Kitartást és sok sikert kívánok neked is! :)
2021. okt. 31. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!