Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés?! Teljesen hulye...

Vetélés?! Teljesen hulye vagyok, vagy kene paràznom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre, tapasztalatra lenne szükségem. Az eszem azt mondja lehetetlen, de a szívem nem hagy nyugodni.

Van egy közel 1 éves kisfiam, fél éve pedig fogamzasgatlot szedek újra. Sose maradt ki egy szem sem, mindig pontosan szedem és mindig pontosan jön meg a menstruacióm, ami 2 nap múlva esedékes. Ma pisilés közben egy barnás-fehéres ragacsos valami tapadt a wc papírhoz. Kérlek ne nézzetek hülyének, de teljesen úgy néz ki mint egy 5 hetes embrió (az internetes képek alapján)làtok egy fejet, amin van egy szem gödröcske, alatta egy “embrió test” ugyanúgy kunkorodva, ahogy a nagykönyvben meg van írva, körülötte pedig egy burok szeruseg, amiből egy szál lóg ki.

Se nem vérzek, se nem gorcsolok( csak amennyire menstruacio előtt szoktam) és szinte semmi más tunetem nincs, de nem hagy nyugodni az a kis micsoda amit láttam. Szerintetek teljesen hulye vagyok, vagy mi lehetett ez? Kellene paráznom valamitől ? Köszönöm a válaszokat !



2021. dec. 13. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hülye vagy. Vagy jó eséllyel minket nézel annak. Annak elfelejtettél utánanézni, hogy mekkora az az öthetes embrió. 2 mm. Feje van meg szemgödre, aha ...

És ha elvetéltél volna, akkor mi lenne? Akkor mitől kéne paráznod? Máskor lehetőleg az ezotéria rovat olvasóit boldogítsd ilyen hülyeségekkel!

2021. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na erre kíváncsi lennék. Képet kérek 😆
2021. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jóisten gyere le 🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne állni a szintetikussal
2021. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es 😂😂
2021. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kb 5 hetes embrió annyira pici, hogy semmit nem lehetne kivenni belőle, feje sincs még, sőt semmilyen "emberi" formája. Vetélés amúgy sem így zajlik. Általában vérzéssel, görccsel jár.
2021. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ezt a jelenséget (tehát hogy a váladékba beleláttál egy értelmes alakot) pareidoliának hívják.

Mindenkivel előfordul, ezért van az, hogy sokan pl Jézus arcát látják bele felhőbe, vagy bármilyen tárgyba.

Különösen gyakori olyan szituációkban, amihez érzelmek kötnek.

2021. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondok jobbat. Egy 5 hetes uh-n még embriót sem látnak általában csak petezsákot, ESETLEG szikhólyagot. Vagy már az embrió 5 hetes, tehát kb. 9-10 hetes terhességet ne vettél volna észre???? Nemár.
2021. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!