Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4 vetélésen vagyok túl. Az...

4 vetélésen vagyok túl. Az orvos immunológiai v írt elő. Akinek volt esetleg ilyen vizsgálata vetélések véget, ki derült mitől volt? Teljesen elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 21:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Vizsgálatot
2020. máj. 28. 21:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt a vizsgálatot kérte? Thrombophilia panel? Hormonpanel? Hiszteroszkópia?
2020. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyelőre csak ezt kérte.

Volt már egy méhsövény műtétem. Bal petevezetékem ki vették.

2020. máj. 28. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem három vetélésem volt én túl estem minden vizsgálaton és az inmunologian derült ki a cöliaki utána persze a szövettan is igazolta! Semmi jele nemvolt neki nálam igy mutatkozott! Hihetetlen volt ezért 3dokit is felkerestem vélemények végett és ők is alátámasztották, hogy ez lehetséges!
2020. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ez okozhata neked a vetéléseket?

Azóta sikerült esetleg a terhességed?

Meg kérdezhetm hova jársz orvoshoz?

2020. máj. 30. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen okozhatják! De ritka! Nekem 8honap volt az összes vizsgálat! Azóta mindig van valami, jelen pillanatba mioma, nemakarnak műteni mivel meg nincs gyermek szóval minél hamarabb teherbe kéne esnem, de sajnos nem vagyok gép 😏 en SK-ba voltam mivel Győrbe nincs inmunológiai!
2020. máj. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2.és a 6.terhességemből születtek a gyerekeim. Csak a 6.terhességnél derült ki, hogy szív alakú a méhem, és valószínűleg a jobb oldali részben tapadt babák nem tudnak csak pár hétig fejlődni, míg a bal oldalon nincs gond.

A méhem befogadóképessége ugyan kisebb, végig nagyon feszes volt, sokat keményedett, de a 37.hétig mindkétszer kitartott.

2020. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!