Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Természetes vetélést lehet...

Természetes vetélést lehet valahogy "siettetni'? Nem szeretnék kaparast..

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet siettetni, de nem kell beleegyezned a kaparàsba. Nekem 7 nap volt az első pecsètelő vèrzès ès a tènyleges vetèlès közt.
2021. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En mar kb 6 napja nem vérzek semmit,de addig majdnem mindennap..1 hete voltam dokinal akkor üres petezsákot latott,mondta h hamarosan beindul a vetélés,ha nem fog akkor kórház es kaparás..
2021. dec. 26. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet sietettni. Én 2 hét múlvara kaptam időpontot missed ab-ra, és ahogy a kórházban felfekudtdem a vizsgáloasztalra, ott mondta a doki hogy most indult el magától, ahogy megvizsgalt. De a kaparast végrehajtottak.
2021. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Altatás volt vagy erzestelenítes? Ereztél valamit?
2021. dec. 26. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuri volt, testsuly arányos altató. Abszolút nem éreztem semmit. De ez 14 éve volt, azóta már van egy 13 éves lányom.


A lelki része volt nagyon nehéz, testileg semmi nem volt.

2021. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!🙏🤍
2021. dec. 26. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Kitartás és egészséget kívánok nektek. 🙏❤️
2021. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 babingo ***** válasza:
54%
Legyetek egyutt a paroddal, az megindithatja...szornyu erzes, amin atesel, tudom 🥺
2021. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nekem se indult be a vetélés magától pedig 5 hétig véreztem. Sajnos engem rosszul kapartak ki és szenvedtem utána. Ikrek voltak és csak egy petezsákot kapartak ki, a másik kiesett magától hónapok múlva. Rengeteget görcsöltem. Maga a műtét fájdalommentes volt. Utána volt szörnyű, hogy bent hagyták..

Kontrollra vissza se engedtek, a Covidra fogták, meg hogy ha nincs komoly panaszom akkor ne menjek vissza.. Nekem nagyon rossz élményként maradt meg. Azóta volt egy vetélésem újra, az szerencsére magától kiürült.

2021. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 napra a missed abortion megállapítása után indult be a vetélés, addig a testem fenntartotta a terhességi állapotot. Két napra rá kaptam volna meg a gyógyszert (abortusz tabletta, nem Magyarországon élek). Szerencsére végül nem kellett. Sajnos a második baba is elment, leállt a szíve. A másodiknál a vetélés hamar beindult, szinte azonnal. Minden terhesség és vetélés más.
2021. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!