Ovulácio indukcio kinek alkalmaztak mar es mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
rendszertelen menstruacio. a doki azt mondta ha gyereket szeretnek ovulacio indukcio szukseges. igaz ennek 7 eve. azota lefogytam majd 30kg-t menszeszem sem marad mar ki de a ciklusom 35napos van mikor plusz par nap. babat szeretnenk nem sikerul. dokihoz keszulok. de felek is ettol az ovulacios indukciotol ezert is vagyok kivancsi a tapasztalatokra
2013. okt. 16. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle, semmi extra! A lelkiismeretlen doki gyógyszert ad és mehetsz haza, a normális elküld előtte vérvizsgálatra (hormon), aztán egy -két ciklusban követi UH-val a tüszőérést /repedést.

Ha eredménytelen a dolog vagy valami miatt szükségét érzi, akkor gyógyszert ad, de akkor is rádnéz 1-2* középidőben. Sztk alapon jóval olcsóbb, még ha adsz is néha hálapénzt. Nekem 3-5000Ft egy uh.......

A párodat vizsgálták már? Azt sem ártana, nekem elég későn ment el, és vele van a nagyobb baj...

Addig meg hiábavaló az ovu.ind, ha ott is gond van!

2013. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem ezt az ovu indukciot. 7eve mondtak. de azota fogytam 30kg es a menstruaciom se marad mar ki. csak nem minden honapba egyforma hosszu a ciklus. van mikor 35nap van mikor 41de van mikor csak 29nap. es ezert is szeretnek vmi orvosi segitseget kerni mert sehogy nem akar osszejonni a baba. gondolom ha ez az indukcios kezeles nem hoz eredmenyt akkor nezik meg a paromat is.
2013. okt. 16. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
az is baj h egyutt let utan mikor kiveszi hol kevesebb hol tobb sperma ki is folyik es ra par percre megyek is zuhanyozni?
2013. okt. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!