Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni kontrol UH...

Missed ab utáni kontrol UH értelmezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vetélés indukcióval történt befejezés volt a terhesség 16.hetében, genetikai rendellenesség miatt.

Ennek 6 hete már...

Tegnap voltam UH -on és ez áll a leletemben:

Bal o. ovárium 27x21mm, 9mm-es vegyesechogen.árnyék.Perisztaltikát nem mutat. Dermoid? Valaki tudja hogy ez mit jelent pontosan?

Azon kívül hogy nincs benne mozgás?!

Ez azt jelenti hogy leállt teljesen? vagy még nem tért magához a terhesseg miatt?

Bal o. ovárium rendben



#vetélés #vetéléses indukció
2021. máj. 13. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem az orvost kérdezted?!
2021. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azért, mert előző nap még az volt hogy újra kell műteni,ez volt a 3. vetélésem... örültem amikor mondta hogy a méhem szépen rendben van,nem kell ujabb műtét!Annyit mondott nincs benne mozgás, mint ahogy írtam is, a többi kérdés már utána fogalmazódott meg bennem!
2021. máj. 13. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A lelet szerint előfordulhat, hogy dermoid ciszta (azért van mögötte a kérdőjel, tehát nem biztos, csak lehet, hogy az). Az, hogy perisztaltikat nem mutat, csak annyit jelent, hogy valószínűleg nem bélszakasz.

Deerosen kétlem, hogy egy 9 mm-es valami (az nincs egy centi se!) dermoid ciszta lenne......

2021. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 Köszönöm szépen a válaszod!
2021. máj. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!