Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek meg kellett szülnie a...

Akinek meg kellett szülnie a babáját, hogyan történt a dolog?

Figyelt kérdés

Ma tájékoztattak, hogy 15 hetes magzatot már meg kell szülni. Rettegek tőle, hétfőn kell bemennem. Ha valakinek volt már ilyen tapasztalata, nagyon örülnék, ha megosztaná. Mi történik, hogy történik, mit érzek az egészből...

Köszönöm!


2022. jan. 27. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 18 hetesen szulesztettek.

Este kaptam laminariat, nem fajt kifejezetten. Masnap reggel pedig oxitocinnal meginditottak a vetelest. 5 ora volt korulbelul, utana pedig attoltak a mutobe es altatasban kitisztitottak.

Sajnalom a veszteseged.

2022. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Maga az oxis resz, hat nem tudom, en szultem mar korabban, hasonloan fájt. Nem volt kellemes, erre keszulj azert lelekben.


*utolso voltam

2022. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad! Remélem ezek után annyi kegyességet kapok, hogy gyorsan túl leszek rajta :(
2022. jan. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!