Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan jelentkezett nektek a...

Hogyan jelentkezett nektek a vérzés?

Figyelt kérdés

Sajnos múlt héten csütörtökön volt a missed ab műtétem. Műtét után volt vérzésem még aznap, de utána csak enyhe barnás pecsételésem volt.

Majd ma (hétfő) estére elkezdtem vérezni. Nem nagyon mennyiség, de élénk piros.


Ez így normális? Vagy keressek fel holnap egy orvost?


Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2022. febr. 28. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak 4 napja volt, teljesen normális a vérzés. Ha nincs lázad és nem bő a vérzés, akkor ezzel nem kell visszamenni.
2022. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Egyszer elmulik,majd vissza jön a vérzés.Azért ott meg kaparásztak és így tisztul is.A menstruáció szerintem 4-6 hét után jön majd.Sajnálom,kitartást!
2022. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem az orvos azt mondta nagyjából 1 hétig fog tartani a vérzés, és szépen fokozatosan el fog múlni. Emiatt bizonytalanodtam el.

2022. febr. 28. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyjából 2 hétig tartott. Volt hogy csak barnázás, minimális vérzés vagy rendes vérzés. Teljesen normális.
2022. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan úgy volt, mint a 4-es válaszadónak. Már én is aggódtam, de szerencsére nem volt probléma. A "rendes" vérzésem műtét után 4 héttel jelentkezett.
2022. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!