Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi idő után jelentkezik...

Mennyi idő után jelentkezik vérzés?

Figyelt kérdés
Missed ab utan vagyok 3hete történt meg(okt.14.). Sajnos. Halott terhesség. :( Most pénteken kezdtem vérezgetni-barnáztam. A betét olyan lett de nem ugy mint mikor menstruálok. Pisilésnél is van/volt. Barnás-pirosas. Közbe-közbe érzem a hasamat is. Arra lennék kiváncsi hogy kinél hogyan,mikor és milyen mennyiségben jelentkezett először vérzés. Mütét utan 10napig véreztem,de nem durván es sokat. Azt tudni kell parommal a mutet utan 1 héttel (15napja)egyutt zuhanyoztunk es kezzel kielégitettem. A hasamra ment pici de lemostam. És most nem tudom mitől van ez a vérezgetés. Terhes igy ujra nem lehetek... De picit megijedtem. Mert ilyen gyorsan ujra még nem terveztünk bébit. Komoly normalis válaszokat irjatok. Kösziiii
2015. nov. 9. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom a történteket.

nekem 34. napon szépen megjött szépen lezajlott. kinek hogy.

Kívánom mielőbb rendezodjon a ciklus

2015. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!