Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel halvány pozitívat...

Ma reggel halvány pozitívat teszteltem,aztân nèhàny óra múlva egy kisebb vörös vèrzés jelentkezett sajnos.Nem nagy mennyiség,tisztasàgi betéten alig látszik,pisilésnél valamennyi lâtható utâna a wc-ben picitalán szövetdarabokkal.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem görcsölök,de azèrt kicsit fura èrzèst èrzek a hasam aljànâl középen.

Nagyon kicsit még remènykedem a legjobbakban,pénteken megyek orvoshoz.

Szerintetek holnap reggel teszteljek mèg?Ha van mèg akkor remèny akkor gondolom erősödne a csík,ha nem akkor egyèrtelmű lenne,hogy mi a helyzet.

Kívàncsi lennèk ki volt hasonló helyzetben,főleg akinek pozitív kimenetele lett a dolognak:) Meséljetek,esetleg adjatok tanàcsot míg nem jutok el orvoshoz



#vérzés #vetélés #Halványpozitívteszt
2022. jan. 19. 15:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Azt azért jó lenne tudni, hogy hol tartasz jelenleg a ciklusodban? Hány napja késik?
2022. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Hàt nehéz kérdés. Még csak ma reggel teszteltél, a doki pénteken még semmit sem fog lát, max megvastagodott nyálkahártyát de az önmagában nem jelent semmit.

Tesztelhetsz is akár, de egyrészt másnapra még nem lesz látványosan erősödő második csík, illetve ha kezdődő vetélésed van és nem ürülsz ki a tesztelésig, akkor még vannak szövetdarabok amikor akkor is termelik a hcg-t, így nem nagyon lehet a tesztre támaszkodni.

Ha szerencséd van, akkor progeszteron hiány okozza, de akkor viszont szövetdarab nem távozna a vérzéssel. Az, hogy nem görcsölsz az pozitív.

Remélhetőleg az orvos többet fog tudni mondani, és kívánom a legjobbakat neked!

2022. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
5-6 napja késik/késett az előző két ciklusomhoz viszonyítva amik 29-28naposak voltak :)
2022. jan. 19. 15:13
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második kérdező! :) Akkor az erősödő tesztben sem igazán kell reményt látnom nagy eséllyel :( ?több helyen olvastam,hogy vetélés esetén is sokáig jelen lehet a hcg,de arra gondoltam ,hogy ha elkezdődött volna a vetélés akkor a hcg már talán nem nő és a csík erősödik..de lehet rosszul gondolom :(
2022. jan. 19. 15:19
 5/26 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam a végét, úgy értettem ,hogyha a vetélés elkezdődött, akkor már nem erősödne tovább a teszten a 2.csík holnap reggel pl.
2022. jan. 19. 15:20
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Értem kérdező. Akkor még nagyon az elején jársz. Bár tudnék segíteni. De ahogy a #2-es válaszoló is írta, bármi lehet a dologban, de tényleg bármi. És igen, a hcg nem ürül ki pikk-pakk a szervezetből, még vetélés után is kimutatható egy ideig (magamból indulok ki). Nagyon drukkolok nektek! ❤️
2022. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Kitartást kérdező de az a teszt biztos h halvány pozi és nem negatív? Nem rosszindulat csak lehet mindössze meg fog jönni és nem volt az pozi
2022. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat mindenkinek.

Igen halványan de láthatóan pozitív a teszt

2022. jan. 19. 15:45
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudod feltölteni?
2022. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha már 5-6napja késik nem egy halvány tesztnek kéne lenni.

Sajnos tényleg semmit nem jelent h erősödik v nem. De ha téged megnyugtat csinálj reggel egy ugyan olyan tesztet.

Viszont a doki se sokat tud ilyenkor még mondani. Írhat fel progeszteront de ...

2022. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!