Minii Vikii kérdése:

Valaki hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés

Szép estét!

Ma voltunk ismét kontroll vizsgálaton.

Januar 2.-án volt az utolso mensim, de jo ideje nem rendszeres 36-43 napra is kitolodhat.

2 hete 17.9mm volt a petezsak benne szikholyaggal. Ma mar csak 15mm volt a petezsak benne szikholyaggal.

2 het mulvara kaptam idopontot hogy muszeresen befejezzek. Osszetortem. Abban biztam hogy minden rendben lesz es ma mar hallhatjuk a pici szivhangjat😞 Titkon meg abban bizom hogy ez nem valosag es minden rendben lesz😞

Valaki hasonlo cipoben?

Budapesten a Semmelweis klinikara utaltak be, valakinek valami info hogy gyogyszeresen tagitanak vagy meg mindig laminariat hasznalnak?

Nagyon koszonok minden segitseget.



2022. márc. 8. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Én 6 hetes terhesen mentem először dokihoz, aki semmit nem látott UH-n, sem méhen belül, sem kívül. Azt mondta valószínűleg kilökődött és vérzéssel távozni fog. Hát nem távozott. Másfél éves nagyfiú...

Nem akarok hamis reményt kelteni, csak szemléltetni, hogy néha az orvosok is tévedhetnek.

2022. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy így jártatok!

Nyilván a műtét előtt még meg fognak ultrahangozni, de én nem várnék csodát. Én azzal nyugtattam magam, hogy nem volt egészséges és azért nem tudott tovább fejlődni és jobb, hogy most kiderült, mint mondjuk 10 héttel később. Túl leszel rajta kérdező, csak idő kérdése.

Ha még nem szültél, akkor lamináriával tágítanak. Mondjuk 2 hét alatt beindulhat a spontán vetélés is, ami azért nem lenne olyan megterhelő a szervezetednek, mint a műtét. Fizikailag amúgy egyik sem olyan vészes, mint lelkileg. Kívánom, hogy mihamarabb felépülj és, hogy összejöjjön egy sikeres terhesség!


Kedves első válaszoló… kicsit úgy érzem , hogy ezzel a csoda sztoriddal, aminek a hátterében egy inkompetens orvos vagy egy szörnyen korai orvosi látogatás áll a hátterében, csak még egyet belerúgsz csóró kérdezőbe. Kb 7 hetes volt mikor először ment vizsgálatra, akkor se volt szívhang és most 2 héttel később a petezsák kisebb is lett… egyértelműen megállt a fejlődésben. Értem, hogy nem bántani akartad, de ez nem is segítség.

2022. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly elött nyáron terhes lettem. 7hetesen mentem először dokihoz.

18mm petezsák, szikhólyaggal.

Mondta a doki, ne essek kétségbe, lehet csak késöbb fogant. 1 hét múlva kontrol. Ott már 22mm petezsák volt, de kiürült.

Rá 1 hétre műtöttek.


Neked ráadásul össze is ment a petezsákod, en nem remenykednék :(


Nekem 2.babám lett volna, így a tágitasról nem tudok nyilatkozni, de maga a műtét az semmi.


Mi utána megvártuk az első mensit, 29napra meg is jött, majd ujra belevágtunk. A 2.hónapban meg is fogant a lányunk, aki már fél éves.

2022. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Ha csökkentek a méretek, akkor sajnos az már nem jó és valóban nem élő már a terhességed. Én is így voltam tavaly, szóval tudom min mész most keresztül.
2022. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat es az egyutterzest. En is tudom hogy ez mar nem lesz jo, de az emberben mindig ott van egy kis remeny..

Mindenkinek ment a zold kez.

2022. márc. 9. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetes petezsak szikholyag 8 hetesen petezsak szikholyag embrió szivhang semmi… 10 hetesen meg nagyobb petezsak két szikholyag, egyikbe se semmi az az egy embrió is felszivodott, másnap műtöttek is magán klinikán, külföldön engem nem tagitottak pedig nem szültem még, de ha nem is gyogyszer fogsz kapni hanem a másik módszert, ne félj tőle maga a műtét meg ez a kórházi “protokoll” semmi, utána se lesz fajdalmad, a lelki része, az ami borzalmas, 5 hónapja történt velem, most már sokat gyógyult a lelkem, de sajnos itt a nem a fizikai fájdalomtól kell tartani attól ne is izgulj mert tényleg semmi a lelkihez képest, bocsánat ha esetleg nyers voltam, csak en is át éltem és hat nem egyszerű …..
2022. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Sajnos én is most fogok átesni ezen,8 hetes terhes vagyok es üres a petezsák. Az orvos azt mondta szép a méhem, semmilyen kóros elvaltozás nincs, sértetlen szabályos a petezsák, nőtt is folyamatosan... mégis üres maradt. Lombikkal sikerült teherbeesnem, progeszteron pótlast kaptam plusz a sok vitamin. A nőgyógyasz szerint kromoszóma rendellenesseg. Most attól félünk, hogy mi van ha a többi lefagyasztott embrio is hibás? Hiszen ugyanabból a mintából lettek... vagy nincs összefüggés? Szerintetek? Egyébként mitől lehet ez a rendellenesség? Második lombikunk volt. Nagyon elkeseredtünk, a férjem nagyon rosszul viseli. Varjuk hogy meginduljon a menstruacióm, abbahagytam a gyógyszereket. Mi a véleményetek? Esetleg hasonló tapasztalat? Köszönöm, ha írtok.
2022. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!