Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után nem jön meg?

Missed ab után nem jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 hetes terhesség megszakítás után (sokáig volt a hcg pozitív és sokáig pecsételgettem) nem akar megjönni.

Ma van 8 hete hogy műtöttek, de nem akar megjönni.

Kontrollon voltam. Egyszer műtét után 4 nappal, egyszer 4 héttel, és 6 hetes kontrollon is..mindent rendben találtak!

De nem jön meg. A hcg teszt 7. Héten lett negatív.. járt valaki így? Mit tegyek? Mostmár zavar..


Műtét után 17. Napra pozitív ovu teszt, 28. Napra egyhe vérzés (görcs nélkül, pedig mineig szokott) azóta semmi…



2022. márc. 29. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno 10 hét múlva jött meg, 10 hetes missed ab után. Ilyenkor még nem kell aggódni. Viszont minimum egy menstruációt várni kell ilyenkor. Mi kettőt vártunk és az első együttlét után rögtön ismét terhes lettem 35 évesen.
2022. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az orvosom szerint nem kell várni, nyugodtan lehetünk együtt védekezés nélkül..

de én nekem ez fura. Kivárjuk az elsô mensit.. csak jöjjön már meg. Ennyire még nem vártam.

2022. márc. 29. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Műtét után 17.napon a hcg től volt + az lh teszted, addig amíg van hcg a szervezetedben felesleges lh tesztelni, mert reagál rá az lh teszt, ezért is hadználják jósteszt ként is.
2022. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt olvastam. De erősödött, majd egy pozitiv teszt után halványodott is. Valamint a nyákom is ovu-s volt. Furcsáltam, de éreztem nagyon ahogy szoktam.

De ez a legkevesebb:/

2022. márc. 29. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21nap volt ovu rá 15 nap megjött. A 14. Héti megszakításnál is.

Várj még hátha 1-2 hét és megjön


3 voltam

2022. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sajnos előfordulhat hormonzavar. Nekem utána megjött rendesen, műtét után 28 napra, de a következő néhány ciklus nagyon kusza volt, és barnázgatások is voltak menszesz előtt, ami hormonzavarra utalhat. Csináltattam hormonsort is, ott is látszódott, hogy valami nincs rendben. Kellett néhány ciklus, mire helyrejött.Persze valaki szinte rögtön terhes lesz műtét után, valakinek meg több idő kell. Nem vagyunk egyformák. Szerintem egyelőre ne aggódj! Ha 2 hét múlva sem jön meg, akkor menj vissza az orvoshoz! Kívánom a legjobbakat!
2022. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csináltatnék én is hormonsort, csak így azt mondták felesleges.

Várok még, 13.-ára úgyis van újabb időpontom orvoshoz. Köszönöm:)

2022. márc. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!