Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szürke szövetdarab mire utal?

Szürke szövetdarab mire utal?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 hete volt missed ab miatt műtétem. Minden rendben volt, utána kaptam antibiotikumot is, viszont tegnap óta vérzek. Nem erős, csak élénkpiros, friss. Azt hittem megjött, erre ma a mosdóban láttam, hogy egy kb 5-6cm-es, szürkés, szivacsos, zsák alakú valami jött ki belőlem. Természetesen magánorovosom nem elérhető. A sokkon kívül nincs bajom. Szerintetek ez visszamaradt terhességi szövet, nem távolították el?

2022. márc. 27. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a sürgőssegi nőgyógyászatot,ott megmondják vagy legfeljebb behívnak és megnéznek.
2022. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos bemennék ügyeletre. Megnéznék hüvely uh-val hogy minden rendben van-e. Hátha valami visszamaradt.
2022. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elhajtottak a megyeiből. Írtak fel Ergamot, hogy tisztuljak, meg sem néztek. Szerencsére azóta nem vérzek, a hasam sem fáj.
2022. márc. 27. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Felháborító :(
2022. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem lenne. Az Ergam vérzéscsillapító? Tehát előállítja a folyamatot? Nem káros ez, ha egyszer ki kellene végre ürülnie a méhemnek?
2022. márc. 27. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy meg kellett volna vizsgálniuk! Még ha semmi komoly, akkor is... Nem értem a magyar egészségügyet sokszor...
2022. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem ertem. Régen se volt kutya,de most hogy a hálapénz rendszert megszüntették,még rosszabb.
2022. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kaptam antibiotikumot, kliont műtét után. Most az Ergamot szedem, de tegnap óta el is múlt a vérzés. Lehet így bajom? Pénteken fogad a magándoki.

Nem elég a lelki vívódás, még ez is :(

2022. márc. 28. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2022. ápr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Uh-n pont aznap volt peteérésem. Egyébként semmit, csak a feketeséget, szerinte 1,5 hét múlva fog megönni. Bár azóta is pecsételő vérzés van.
2022. ápr. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!