Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tapasztalokat szeretnék kérni...

Tapasztalokat szeretnék kérni olyanoktól akik vetélés után estek teherbe?

Figyelt kérdés
Menstruációm szerint 7 hetes terhesnek kellett volna lennem. Kedden mentem először UH-ra ahol a doki megállapitotta hogy 5 hetes a terhességem. Petezsákot és szikhólyagot látott de embriót nem. Másnap elvetéltem. Kaparni nem kellett hálisten. Most is vérzek még. (4 napja) a kérdésem az lenne, hogy aki volt már így, hány napig vérzett illetve beállt-e utána a menzesze és hogy sikerült e utána teherbe esnie?

2022. ápr. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 7hetes uh-n csak petezsakot láttak. Azt kondták üres.

8hetesen visszahivtak, petezsak nőtt, de ugyan úgy üres. Kiírtak műtetre, de elötte nap beindult a vetélés. Ra kellett segíteni. Akkor derült ki, hogy nem volt üres a petezsák, 5hetesnek megfelelő embrió volt benne (csak a doki 2x sem vette észre)

Igy nekem műtét lett a vége.

Kerek 1 hétig véreztem. Utana 28napra meg is jött, azutan belevágtunk újra. 2.honapban fogant meg a lányunk.

2022. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer volt spontán vetélésem. Az egyik 5-6 hetesen, az normál menstruáció mennyiségű vérzés volt. A másik 8 hetesen, akkor kaptam Ergam cseppet, az egy kb. kétszeres mennyiségű menstruáció mennyiségű vérzés volt, de ha jól emlékszem az sem tartott 10 napnál tovább. A ciklusomat nem zavarta be egyik sem, időben megjött mindkettő után.
2022. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elment magától 6 hetesen.

Első nap volt erősebb vérzés utána gyengébb volt mint egy átlagos menstruáció. A ciklusomba nem kavart be nekem se, utána úgy jött meg, ahogy szokott.

Már fél éve történt azóta se jött össze újra.

2022. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen állapítottak meg missed ab-ot. Rá kb 1,5 hétre magától elvetéltem, de művi úton befejezték. A műtét után napra pontosan 4hétre jött meg először a menstruációm. Utána 3 hónapot pihentettük a dolgot, aztán rá 5 hónapra estem újra teherbe. Ezúttal minden rendben van eddig (11 + 3).
2022. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Sok erőt adtok! Úgy nézki nekem is eláll a vérzésem. Jövő héten megyek kontoroll ultrahangra. Remélem minden rendben lesz.
2022. ápr. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!