Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki váratlanul esett teherbe...

Aki váratlanul esett teherbe és utána korán elvetélt, utána sem akart gyereket?

Figyelt kérdés
Akinél nem volt tervezett a terhesség, védekezés mellett esett teherbe, de aztán elment a baba, utána ugyanúgy gondolkodott a dologról vagy úgy érezte, mégis szeretne gyereket? A párja hogy gondolkodott a dologról?

2022. ápr. 8. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
22 évesen estem teherbe. Nem köntörfalazok, felelőtlenségből. Egy rossz helyen lévő hematoma miatt azonban nem maradt meg a terhesség, a hematoma ürülés közben magával rántotta az embriót. Meg is kellett műteni. Nem gondolkodtunk utána gyereken, sőt, nekem az elején magával az intimitással is baj volt, attól rettegtem, hogy újra keresztülmegyek mindezen. A barátom, aki mostanra a férjem már, semmit nem erőltetet. Ő engem féltett igazából, hogy mentálisan hogy bírom ki. Egy idő után normalizálódott a helyzet, de onnantól kezdve egészen tavaly júliusig, azaz közel hat évig duplán védekeztünk. Nos igen, keserű lecke volt. Az eltelt idő alatt sokat léptünk mi is előre, házasság, kertes ház, jó munkahely, így arra jutottunk, hogy idén ősszel kezdenénk nyitni a dolog felé. Nem rágörcsölve, hanem úgy, hogy ha jön, hadd jöjjön. Pár évvel ezelőtt még úgy gondoltam, nem akarok gyereket egyáltalán, akkor még nagyon bennem voltak az átélt dolgok. Most szeretnék ugyan, de nem ír felül mindent az anyai ösztön, tehát el tudom képzelni az életem akár gyerek nélkül is. A férjem hasonlóképpen gondolkodik, bár ő többször emlegeti a gyereket, hogy mi lesz így meg úgy, ha majd itt lesz. Őszig még le fogunk ülni párszor és megbeszéljük.
2022. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!