Lehet, hogy vetélés?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok kb hajnal óta barnázom reggel voltam ügyeleten azt mondták ágynyugalom de ott a 6mm-es petezsák, este már élénkebb volt a vér, be telefonáltam, be hívtak, ez az orvos nagyobbnak látta a petezsákot is, kevés mennyiségű volt a vér így azt mondta valószínüleg el pattant egy ér a méh növekedése miatt.

Folyamatosan gorcsolok enyhén, mióta haza jöttem erősebb a görcs és a derekam is eléggé fáj, nagyobb mennyiségű vörös, élénk piros vérzésem van, mint egy menstruáció.

Aki volt hasonló helyzetben érdekelnének tapasztalatok.

Azt mondta az orvos csak akkor menjek vissza ha már nagy mennyiségű szűnni nem akaró vérzésem van de nagyon ideges vagyok.


2022. ápr. 15. 22:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem darabos a vérzés, picit barna szemcsés alvadtvér szerűség van benne.
2022. ápr. 15. 22:27
 2/13 A kérdező kommentje:
Illetve cycoglest kúpot használok.
2022. ápr. 15. 22:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a görcsölés, derékfájás és élénk piros vérzés mind vetélésre utalnak.
2022. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Mivel azt mondod erősödött, és az orvos azt mondta ha ez történik menny vissza, igy egyértelmű, mit kellene tenned.
2022. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos a vérzés rózsaszín, barna folyás is van mintha időnként ki jönne 1-1 adag vér
2022. ápr. 15. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én pont hasonló cipőben járok. Én múlthét vasárnap voltam ügyeleten. Annyit tudtam meg, hogy a testem még végzi a dolgát, a petefészkem harcol a méhemmel. 4 napig véreztem, alvadt, nem túl nagy mennyiségű volt, sokszor csak barnázás. 5 hetes lehetek kb, petezsákot nálam is látott. Én május 3.-ara kaptam időpontot, addig kiderül mi lesz.

Annyit mondott, hogy ha erős görcsölés és nagyobb mennyiségű vérzés lép fel, akkor azonnal ügyelet.

Rutascorbint + magne B6-ot kell szednem, plusz pihenés.

2022. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom, hogy ezen kell aggódnod. Sajnos ez ilyen, nem igazán tudnak ilyenkor még mit csinálni. De ami jó hír, hogy hiába a vér, ijedtség, simán lehet jól az embrió. Van akinél egy csepp vér sincsen (mint nálam volt) aztán missed ab lett a vége. Nagyon nehéz ez, azt tudom, de sajnos ez ilyen.
2022. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Tegnap nem volt csak egy nagyon minimális vér,ma már barnás váladék is csak 1x-1x a WC papíron.

Rutascorbint, magnosolfot, c vitamint, femibiont és progeszteron kúpot használók, ill szigorú fekvés

Csütörtökön megyek orvoshoz, meg írom mi a helyzet.

Utolsó előtti, veled mi történt azóta?

2022. ápr. 17. 17:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. 🙏 Te mindent megtettél. 🤗
2022. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én azóta tegnap véreztem megint, nem görcsölök, csak pisilesnel látom a papíron. Ma megint semmi.

Én azóta dokinál nem voltam, hisz azt mondták felesleges. Én is szedem a gyogyszereket meg probalok pihenni (2 éves kislányom van, nem egyszerű), aztán reméljük a legjobbakat.

Várom hogy neked mi lesz az eredmény! :)

2022. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!