Lehet, hogy vetélés?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok kb hajnal óta barnázom reggel voltam ügyeleten azt mondták ágynyugalom de ott a 6mm-es petezsák, este már élénkebb volt a vér, be telefonáltam, be hívtak, ez az orvos nagyobbnak látta a petezsákot is, kevés mennyiségű volt a vér így azt mondta valószínüleg el pattant egy ér a méh növekedése miatt.

Folyamatosan gorcsolok enyhén, mióta haza jöttem erősebb a görcs és a derekam is eléggé fáj, nagyobb mennyiségű vörös, élénk piros vérzésem van, mint egy menstruáció.

Aki volt hasonló helyzetben érdekelnének tapasztalatok.

Azt mondta az orvos csak akkor menjek vissza ha már nagy mennyiségű szűnni nem akaró vérzésem van de nagyon ideges vagyok.


2022. ápr. 15. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én voltam a 6-os. Bocsi ez kimaradt.
2022. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Nálam sajnos nem fejlődött tovább a terhesség így be indult a vetélés, el kell hagynom minden gyógyszert, vitamint és 2 hét múlva kontroll, hogy ki ürült-e.


A többieknek a legjobbakat kívánom.

2022. ápr. 21. 09:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, kérdező. Mihamarabbi felépülést kívánok! Én is átéltem kétszer, sajnos tudom, hogy nehéz most.
2022. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!