Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetes 3 napos terhes vagyok....

8 hetes 3 napos terhes vagyok. Tegnap este véreztem, de nem erős színű vér volt hanem cukorka rózsaszín színű és nyálkás folyással együtt ezért elég nagy darab egyszerre. Kórházba mindent rendben találtak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Miután láttam, be mentünk a kórházba rögtön, ott nem volt jelen vér csak barnás folyás.

Fenyegeto vetélés gyanúja áll fent, pihennem kell sokat.

Írtak fel gyógyszert:Progesterone exeltis 200mg/lágy kapszula 2x30

Orvos semmit se mondott csak hogy pihenjek, a háziorvosom pedig azt mondta hogy nincs sok esélye a vetélésnek, sokszor fordul ilyen elő, ha nem erős nem kell félni, de sokat kell pihenjek.

Szivhangja volt a babának, de 7 hetes 3 naposra mondta.

Reggel egy kis barnás és véres folyás volt, szerintem estéről ami megmaradt. Azóta semmi vér, szerencsére.

Mennyi az esélye a vetélésnek, hasonló eset?



2022. máj. 4. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy vagy azóta? Remélem minden rendben van.
2022. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönjük, jól vagyunk.

2 hét pihenés után munkába álltam, de 2 nap mozgás után megint véres, barnás folyasom volt.

Megint elmentem táppénzre és azóta is táppénzen vagyok.

Ausztriában dolgozok, ingázok. Megpróbálom kiiratni az orvossal magam, mert kint nagyobb gondnak kell lenni mint sima vérzés. (pl hematóma)

Voltunk genetikai ultrahangon a héten, mindent rendben találtak.

Olyan jó volt hallani a szívhangját és látni, ahogy "pörgött".

Csak úgy dobálta magát, mozgolódott.

Remelem ezek után is minden rendben lesz.

Ha napi 1 magnesolvot iszok, akkor fáj a hasam sajnos, meg a hideget is megérzem és ha nem fekszem eleget akkor is görcsöl, nyíllal, szúr, feszül.

2022. jún. 10. 20:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mizu?

:)

2022. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Minden rendben van, 29 hetet fogom tölteni.

Szerencsére pihenés és progeszteron hatására elmúlt a vérzés is, azóta is vigyázok nagyon.

Mostanában kezd jelentkezni furcsa "hasfájás". A kora szüléstől félek jelenleg, de hiszem, hogy minden jól fog alakulni és nem jön idő nap előtt.

Hátfájás, medence fájdalom a kezdetek óta van nekem, nálam minden fájdalom nagyon hamar jelentkezik. Szóval próbálok csak a jóra gondolni.

2022. szept. 25. 07:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!