Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 43vagyok,van egy 18 éves...

43vagyok,van egy 18 éves gyermekem.Tavaly volt spontán vetélésem,nem tervezett terhesség ellenére örültem,ráébresztett h.szeretnék még babát.A párom viszont nem,1 éve vagyunk együtt.Neki nem jön az "érzés".Mit tennétek?Lehet utolsó esély volt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha 61 évesen kiskamasszal állok...

milyen kiskamasszal? 61 évesen ha szülnél az nem kiskamasz lenne hanem 18 azaz felnőtt a másik gyereked meg 35...istenem. Lángelme tényleg.

2022. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
Én 42 voltam mikor megszülte a 2. fiamat!Az első most 13 éves gyerekem elözö kapcsolatomból született,szerettünk volna a férjemmel egy közös gyereket,de sajnos borzalmas sok hosszú évek és több vetélés után már teljesen lemondtunk róla!Még az is felhoztam férjemnek váljunk el hátha mástól még lehet gyereke!Egyszer csak pozitív lett a teszt,nem is hittük el,azzal voltam biztos daganat mert az is produkálhat +tesztet,most 14 hónapos tündéri kisfiú!Semmit nem bántam meg!🥰
2022. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

12-es, de az teljesen más, mert a párod is akarta!

Nem feltétlen a korod miatt, de szerintem is tartsd tiszteletben, hogy ő nem szeretne, és ha tippelnem kell, a 18 évesed sem szeretné, hogy lépten-nyomon ő legyen elővéve bébiszitternek, az ilyen fellángolásokat el kell engedni.

2022. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Tudod ki vállalna egyéves kapcsolatba gyereket 50 évesen.
2022. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

43 évesen elmész a picsába

Igazuk van az előttem szólóknak

2022. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

Nah, a többség szerint akkor én is hülye vagyok, van aki szerint a picsába is elmehetek a 43 évemmel pocaklakommal... (Igaz első) Ezt a hozzáállást!!

Nem, nem tervezem a nyugdíjat még, köszi, még fiatal vagyok. Nem 20 de nem is öreg.


Nincs szerintem gond a 40+os babavàllalàssal DE csakis akkor ha MINDKÉT fél szeretné. Erőltetni nem szabad, ha a pàrod nem szeretne màr. Valószínű màr lezàrta ezt a témàt az életében.

2022. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
43 evesen még 1 gyerek ha mar van egy felnott gyereked... Ez nekem kapuzarasi paniknak hangzik. Szerintem vegyel egy mely levegot es engedd el a temat.
2023. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
38%

Ne foglalkozz az emberekkel. Nem vagy idős. Ugyan már sokan szülnek 40 felett. Ha nagyon szeretnél babát akkor ne mondj le róla. És megertelek hogy így nehéz a párod gyereket elfogadni.

Kívánom neked hogy szülessen kisbabad!

És hogy unokad legyen ennyi idősen, valaki ezt írta. Igen van ilyen, de leginkább 1 bizonyos csoportnak.... Mert persze ismerek olyat aki 13 évesen, meg 15 évesen szült. Osztalytarsam is volt....

A lényeg hogy rengetegen szülnek 40 felett..

2023. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
20%

Mennyi rosszakaró. Azért mert 20 évesen már kieélték sokan magukat attól még vannak akik simán szülnek 40 felett. Van aki 20 évesen 40nek néz ki. És van aki 40 évesen fiatalabbnak...

Miért kellene az 1 éves kapcsolatára hallgatni. Ő egy önálló nő, gyereket szeretne. Bárcsak új társat találnál aki ugyanúgy szeretne. Filmekben szokott lenni hogy ilyenkor sperma bankban könnyen hozzá tudnak férni... Ez is 1 opció.

Savanyodott féltékeny nők kommentjevel ne foglalkozz!!!!

2023. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező lehet gyereked, szülhetsz még amíg van pete érés. A új párkapcsolat, vagy fogadd el a párod döntését. Vagy a párodat csábítsd el. Beszélgessenek a babárol vagy valami
2023. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!