Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hónap után is megtudja...

8 hónap után is megtudja mondani a nőgyógyász ha volt spontán korai vetelesem?

Figyelt kérdés
Akkor késett a menzeszem voltak tüneteim, és egy pár csepp pecsételés a WC papíron. Rá pár napra erősen megjott.. Nem gondoltam erre, nem foglalkoztam vele akkor, de most valamiért eszembe jutott, és 2 hét múlva megyek orvoshoz.ha az egy vetélés volt annak maradnak nyomai?

2022. máj. 29. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis tudja.
2022. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja.
2022. máj. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja.
2022. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív tesztem volt, majd 5 nap késes után erős vérzés. 2 hét múlva elmentem nőgyógyászhoz. Már semmit sem látott.
2022. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja
2022. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűbb azért, hogy kémiai terhességed volt, ha pár nap késés után erősebben megjön, az még nem korai vetélés azért, maximum elindult valami és megszakadt. vetéléshez legalább embrió is kellene, az meg nem nagyon van pár nappal az elmaradt menzesz után.

Ha nem volt orvosilag igazolt korai vetélésed, akkor említeni sem érdemes, mert nincs mit, még terhességi előzménynek sem nagyon számít egy kémiai terhesség, ami kismillió nővel történik, csak a többségük nem tud róla.

Annak meg közvetlen utána sem igen vannak nyomai, nemhogy 8 hónap elteltével.

2022. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy semmilyen terhesség nem volt. Egyébként sem tudná megmondani.
2022. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!