Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem. Hogyan mondjam el...

Elvetéltem. Hogyan mondjam el neki? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

A párommal már kb. 1 éve próbálkozunk, hátha teherbe esem, ám ez nagyon sokáig nem sikerült. Van egy genetikai rendellenességem (túl rövid a méhnyakam) így kicsi az esélye annak hogy megfogan a baba. Sikerült teherbe esnem, nagyon boldogok voltunk, a kicsi már 8 hetes volt, de elment. Csak arra lettem figyelmes, hogy ugyanolyan tünetek gyötörnek mint általába mensi előtt (derékfájás és fejfájás) aztán rá egy napra megjött. Elmentem dokihoz, és ott közölték a rossz hírt. Párom nem tud róla, nem volt szívem elmondani neki, hisz ez élete egyik legnagyobb vágya, és annyira örült hogy végre annyi próbálkozás után megfogant. Hogyan mondjam el ezt neki? Vajon ez változtathat a kapcsolatunkon? Azt tudom hogy azután a sok negatív terhességi teszt után nagyon el volt keseredve, és azt is tudom hogyha megtudná, még jobban elkeseredne. Az biztos hogy emiatt nem hagyna ott, végső esetben felmerült már az örökbefogadás is... Előre is köszönöm az értelmes, hasznos válaszokat!



2022. jún. 13. 19:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak én várom hogy mi történt végül? Elmondtad?
2022. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! Többen kérdeztétek miért nem vele oszottam meg elsőként... nem akartam még jobban elszomorítani, és nyilván nem titkoltam volna hetekig, de kellett egy kis idő hogy összeszedjem magam. Tudom hogy emiatt nem kéne bűntudatot éreznem, de nagyon elszomorít hogy nem tehetem teljesen boldoggá.

És igen, ma délelőtt elmondtam neki. Szomorú volt, és ő is megkérdezte miért nem szóltam neki először, de ezt is nyugodtan megbeszéltük. Így utólag már én is tudom hogy hülyeség volt titkolni, dehát mindig utólag okos az ember:)

Most elkezdtünk gondolkodni a mesterséges megtermékenyítésen... Már érdeklődtünk az orvosomnál is, és így talán nagyobbak az esélyek. Minden esetre nem adjuk fel amíg van remény!

2022. jún. 14. 15:11
 23/24 anonim válasza:
81%
Ez jól hangzik, gratulálok nektek és sok sikert kívánok. Ne felejtsd el, együtt csináljátok, rólatok szól👍💪👊🏼🫶🤰👩‍🍼🧑‍🍼👨‍👩‍👦👨‍👩‍👧🏠🥂
2022. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen normális, hogyha elmegy, valószínűleg nem lett volna életképes.


Egyébként nekem bármi bajom van, azonnal mondom neki, nem titkolom.

2022. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!