Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után ti mennyit...

Vetélés után ti mennyit vártatok az újabb próbálkozással?

Figyelt kérdés

3 hete volt spontán vetélésem, 9 hetes terhesség, de kiürült mindent. Csütörtökön voltam orvosnál, azt mondta hogy egy menstruáció után már lehet újra próbálkozni. Bízom benne, és amúgy szeretnénk is újra megpróbálni hamarosan. Ti mit gondoltok? Sok helyen olvastam, hogy ajánlott 3 hónapot várni, vagy ez csak akkor érvényes ha műtét is volt?

Első terhesség volt amúgy.



2022. jún. 27. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műtét is volt, 14 hetes megszakítás is, ott is 1 vérzést mondott.

Első vetélésem után 2 hónappal lett + tesztem, már 3 elmúlt a fiam.

2022. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy lelkileg mennyire viseli meg az embert. Valakinek idő kell elengedni az előző babát.
2022. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod. :)
2022. jún. 27. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki, hogy a legújabb ajánlás, hogy ha elmúlik a vérzés +3nap, utana mehet a szex is és az újrapróbálkozás is. Ha meg akarjuk magunkat nyugtatni, elég az első mensit kivárni.

Minél elöbb bele lehet kezdeni, mert ilyen esemény után a teherbeesés esélye nagyobb.


Mi belevágtunk egyből ahogy lehetett. 1x megjött, másodszor már nem. 9 hónapos a lányom :)

2022. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem missed ab-om volt és 1 mensit vártam és a következő ciklusban már teherbe is estem.
2022. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as - tudom...és elfelejteni soha nem fogjuk őt. Persze azt sem tudjuk, hogy mikor jön megint össze.

4, 5 - köszi :) de jó, ilyet olvasni, reményt ad.

2022. jún. 27. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Semennyit
2022. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi se vártunk semennyit. 8 hetesen ment el. Utána a következő mar meg sem jött, újra terhes lettem és nem lett semmi gond.
2022. jún. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta akár egyből mehet megint. A számolás miatt könnyebb ha megvárom a mensit es utána kezdjük.

2 őt vártunk lelki okok miatt.

Még erre jött 10 hónap próbálkozás mire megint összejött

2022. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8 - Köszi. Végülis mondta nekünk is, hogy lehetséges, de inkább ne. Jó tudni, hogy nálatok minden rendben volt. :)


9 - Köszi szépen, biztosan meg volt az oka hogy ennyit kellett várni rá, de lényeg, hogy összejött és minden ok volt vele :)

2022. jún. 28. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!