Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Képtelen vagyok feldolgozni,...

Képtelen vagyok feldolgozni, többi lent?

Figyelt kérdés
Tavaly kb 3 hetes lehetett a magzatom, mikor meghalt. Szerettem volna őt, az se érdekelt hogy az apja beteg meg tróger is. Tudom hogy megkeseritette volna az életünket. Mégis úgyérzem nem tudom elfogadni hogy nem születhetett meg. Lassan 4 hónapos lenne...
2022. aug. 15. 21:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%

3 hetes terhesség nincs. Örülj neki, hogy ilyen embertől nem született gyereked, egyedül nem kis teher a gyermekvállalás, nem beszélve, hogy örökölhette volna a problémáit.

Remélem már nem vagytok együtt!

2022. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy, kiraktam az életemből de nemrég csak.

Az én gyerekem lett volna. Nemcsak övé.

és még mindig nincs gyerekem... aki meg nem akar annak meg lesz.

2022. aug. 15. 22:02
 3/52 anonim ***** válasza:
92%

Aki nem akar, annak sem lesz. Hány éves vagy?

Előre nézz ne hátra, majd lesz valaki, akivel szívesen vállaltok gyereket.

2022. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kérdésnek nincs értelme, 3 hetes magzat nincs, a terhességet a 4. héttől számolják (ekkor marad ki a menstruáció) és a terhesség 6. hetében (vagy később) jelenik meg az embrió szivhanggal.
2022. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
az a bajom hogy nem találok senkit...
2022. aug. 15. 22:09
 6/52 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert neked nem maradt meg a "3 hetes" terhességed, azért mástól még ne sajnáld
2022. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
nem sajnálom de mindent megteszek hogy legyen de nincs....
2022. aug. 15. 22:24
 8/52 anonim ***** válasza:
92%
A saját eletetedet éld, ne egy gyermektől várd hogy kitölti az űrt, mert csak megnyomorítod egy életre ha az életed jobbulását várod tőle
2022. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
91%

Azta.. az nem is érdekel hogy a gyereknek milyen élete lesz csak az h megszüld? Szernted melyik gyereknek jó ha nincs apja??? Meg melyik gyerek akar egy ilyen anyát akinek ez az életcélja hogy szüljön egy gyereket minden áron?

Meg tudod alapozni a jövőjét? Normális életet tudsz neki biztosítani? Találtál egy normális féfit aki szeret és akar tőled gyereket? Inkább ezeken kéne gondolkodni.... nem úgy viselkedni mint akinek kapu zárási pánikja van

2022. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

nem ezért akarok.

hanem mert kell. mindenkinek van. ez ösztönös.

mindent szeretnék megadni neki. jobb gyerekkort akarok mint az enyém volt.

2022. aug. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!