Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortuszom volt, és képtelen...

Abortuszom volt, és képtelen vagyok feldolgozni?

Figyelt kérdés
El kellett vetetnem, mert az apukája nem akarta, hiszen van már saját családja. De nekem ez a gyerek lett volna az életem értelme. Azzal, hogy elvetettem, két dolog is meghalt: a gyerekem és az életem értelme. Hogyan lehet ezt feldolgozni?
2011. máj. 8. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Ezt a kockázatot vállalnia kell annak aki abortuszra szánja a fejét. Ezzel együtt kell élni.
2011. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nehezem. Nekem egy 1éve volt kb. Most viszont, úgy néz ki, hogy terhes vagyok és ez elvonja a figyelmemet az abortuszról. Nekem majdnem mindennap eszembe jut/jutott. Az első hónapok voltak a legnehezebbek. Amikor mentem az utcán és terhes nőket láttam, vagy kisbabákat, egyből elsirtam magam. Nem tudtam abbahagyni. Rengetegszer sirtam.

Egyébként, nem tudtad volna felnevelni az apuka nélkül?

2011. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Sajnos nem :(.

2011. máj. 8. 15:35
 4/31 anonim ***** válasza:
27%
védekeztek legalább legközelebb, így érzitek, hogy mitt tettetek. Akárhogyan is nézzük meghalt egy kis emberke. Még szép hogy nehezen dolgozzátok fel.
2011. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nehéz lehet, sajnálom.

Én nagyon nehezen estem teherbe, sokáig küzdöttük, orvosi segítség kellett. Így én nem tudom, mit is érzel pontosan, csak elképzelni tudom.

Írod, hogy nagyon szeretted volna a gyermeket. Miért nem merted vállalni? Hány éves vagy?

2011. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 kisnita ***** válasza:
100%

Én vetélés után voltam megzuhanva... :S Azt sem tudtam, hogy terhes vagyok és úgy vetéltem el, nem volt kellemes lelkileg sem.

Az abortusz az más, én személy szerint elítélem. (bocsi, hogy ezt írom, de miért mondjam, hogy helyesnek tartom ha nem?)

Engem az húzott ki a gödörből, hogy újra terhes lettem és a babámra koncentráltam meg magamra és arra, hogy minden rendben legyen. Tudtam, hogy minden oké lesz és hogy egészséges lesz a kisfiam, nagyon vártam, örültem amikor végre megszületett. Szerintem te is majd akkor nyugszol meg valamennyire ha majd egyszer terhes leszel és rendezett körülmények közé születik a babád. Szerintem teljesen túl tenni magad nem tudod majd ezen -mégis csak szént szándékkal vetetted el azt a babát-, de az biztos enyhíteni fog a fájdalmadon ha újra terhes leszel.

Kívánom, hogy találd meg a párod és a boldogságod az életben és ne büntessen a sors amiért abortuszra mentél.

2011. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy!Amikor terhes lettem,elhagyott a párom de én egyedül is vállaltam a babát,meg sem fordult a fejemben,hogy elvetessem! Ha nagyon akarod meg tudod oldani,védőnők is tudnak segíteni,vannak anyaotthonok,terhesen is tudsz dolgozni stb...lehetetlen nincs
2011. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Anyaotthonban gyereket nevelni? Nem túl szép kilátás... Alapvető probléma, hogy nem derülhet ki, hogy apának "zabigyereke" van.
2011. máj. 8. 16:44
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Inkább apa jóhíre, mint a gyereked élete??? Alkalmatlan vagy anyának. Akinek ilyen torz az értékrendje, az ne is szüljön gyereket. Arról már nem is beszélek, hogy ezek szerint nős ember szeretője vagy. Pffff...
2011. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Látom neked is sok tanulnivalód van még az életből. Reméljük minél kevesebb sérüléssel és problémával megúszod.

2011. máj. 8. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!