Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Műszeres beavatkozás után a...

Fedra24 kérdése:

Műszeres beavatkozás után a menstruáció ugyan úgy zajlik?

Figyelt kérdés

Augusztus 2-án volt egy műszeres beavatkozásom. Sajnos elhalt a babám 6 hetesen.

Azóta már kétszer volt menstruációm, viszont egyszer sem duzzadt meg sem előtte sem a menstruáció alatt a mellem. Ezt mi okozhatja? Fog ez változni? Furcsának találom, mert eddig mindig előtte egy héttel már duzzadt. Ez is jelzett ugye, hogy meg fog jönni.

Járt így más is?

Előre is köszi a válaszokat.



2022. okt. 18. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az embrio halt el.


Amugy nem feltetlen duzzad meg a mell. Ha van menstruacio, az a lenyeg igazabol.

2022. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mitől lehet, de nálam is pont így van. Egy éve volt terhesség megszakításom beteg baba miatt. Azóta nem duzzad, fáj a mellem menzesz előtt, pedig előtte mindig fájt. Nekem a ciklusom is rövidebb lett.
2022. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok így vele.. :/

Mondták, hogy az első terhesség után megváltozik a szervezet. De ennyire?😐 nekem viszont azóta ömlik az első 3 napban szinte.. 10 percenként csere. Előtte sose görcsöltem, csak a derekam fájt, mooost viszont.. a mehem értem, hogy mindig fáj.. :/

2022. okt. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!