Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első menstruációtok a vetélés/beavatkozás után? Hány napig tartott?

Figyelt kérdés

Október 27-én vetéltem el, 3 hétre rá, miután az UH kimutatta, hogy elhalt a 8 hetes terhességem. Szóval megváratott a dolog rendesen... Viszont így nem volt szükség műtéti beavatkozásra. November 7-én az ultrahang azt mutatta minden okés, de még van bent valamennyi vér. Szóval az ultrahang után pár napig volt rendes vérzésem (nem sok), majd átment váltakozva fehér-rózsaszín folyásba (tehát a vérzés megszűnt). November 16-án elkezdtem megint vérezni, bár gyengén. Szinte semmilyen menstruációs fájdalmam nem volt, így nem tudtam hogy most ez még mindig a tisztulás vagy tényleg megjött a menstruációm.


A szülésznőtől az UH után elbúcsúztam, de mivel nem voltam biztos a dologban, így felhívtam. Azt mondta ha péntekig nem áll el a vérzés, akkor csinál egy UH és igen, valószínűleg ez a menstruációm, ha azt az időt nézzük, ami a vetélés óta eltelt.


Most viszont eléggé felerősödött a vérzésem, tegnaptól pedig még bőségesebb. Valószínűleg ez normális, de gondoltam rákérdezek, hogy nektek milyen volt az első menstruáció és hány napig tartott?


2019. nov. 27. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia Nekem sajnos műv vetélésem volt és az első menstruációmnál szokatlanul fájdalmas és bőséges volt egyszer volt ilyen többet nem
2020. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!