Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni magától, vagy...

Meg fog jönni magától, vagy szükség van orvosi beavatkozásra?

Figyelt kérdés

December 30-án jött meg utoljára, január közepén elégg durva stressz alatt voltam, plusz lázasan feküdtem is pár napig. Emiatt kimaradt a január végi menzeszem. 13 éve menstruálok, általában 32 naposak a ciklusaim. Ez alapján holnap, de legkésőbb hétvégéig meg kellene jönnie, de nem érzem, hogy meg akarna jönni.

Akinek maradt már ki menzesze ilyesmi miatt meddig várt vele, hogy megjöjjön? Az orvos tud ezzel kezdeni valamit, ha nincs más probléma a háttérben? (Ha nem jön meg akkor jövőhéten elmegyek dokihoz, de kíváncsi vagyok a véleményekre.)



2020. márc. 2. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy terhes nem lehetek, mert vagy három éve nem élek nemi életet...
2020. márc. 2. 12:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha felborult a ciklusod, felesleges holnapra várnod, mindenképpen ennyi idő után érdemes elmenni orvoshoz, esetleg tud adni gyógyszert, hogy megjöjjön.

Nem fogytál/híztál az utóbbi időben, esetleg nem vagy vérszegény?

2020. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A súlyom változatlan, tavaly év végén voltam vérvételen, az eredményeim rendben voltak, csak annyit mondtak hogy legközelebb vérvétel előtt igyak többet, mert sűrű volt a vérem. A pajzsmirigyemet is ultrahangozták ott sem találtak semmit.
2020. márc. 2. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A stressz befolyásolhatja a ciklust.
2020. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!