Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Holnap reggel kell befeküdnöm...

Holnap reggel kell befeküdnöm a kórházba, missed ab miatt. Sosem volt ilyesmi műtétem, a fiamat császárral szültem. Mire számítsak? A doki nem sok mindent mondott... Egyébként a 7. héten vagyok. Eléggé félek 😢

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Reggel felvesznek az osztályra, majd elfoglalod az ágyat. Nem sokkal később felhelyezik a lamináriát. Ez van, akinek nagyon fáj, másnak nem annyira, alkati kérdés. Utána visszamész a szobádba, mert pár órát feküdni kell. Aztán jönnek érted és bekísérnek a műtőbe. Rövid altatásban végzik, semmire nem fogsz emlékezni, kb 20 perc. Utána már félig ébren leszel, visszavisznek a szobádba. Késő délután hazamehetsz.
2022. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Szia! Az első nem jól tudja.

Mivel már szültel Így nem lesz Laminaria.

A többi az nagyjából stimmel.

Meg megnezik UH-n hogy biztos elhalt-e. Kapsz infúziót, Bemész a mutobe, elaltatnak, kb 20p és kész is vagy. Ott felkeltenek majd bevisznek a szobába. Néha rád néznek, aztán délután (ha minden rendben) mehetsz haza. Mindenképp kell kísérő, egyedül nem mehetsz haza.

2022. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A doki is mondta a lamináriát, attól tartok mert azt mondják elég erős görcsöket csinál. Utána napokban mire számítsak?
2022. okt. 19. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az első tudja jól. Laminária kell a császárosoknál. Aki hüvelyi úton szült, annak nincs rá szüksége.
2022. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, erre mondják azt, hogyha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
2022. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még várok a soromra de nemrég volt itt a nővér, hogy a főorvos azt üzeni nem kell a laminária. Eléggé meglepődtem. De remélem nem lesz baj. Nem tudom mennyire számít, de nagyon túlsúlyos vagyok. Esetleg ez közbe játszhat? A fiammal a 32. héttől nyitva volt a külső mehszaj
2022. okt. 20. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez alkati dolog. Annak is lehet gyenge méhszája, aki vasággyal együtt 40 kiló.
2022. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
2-es, a kérdező NEM szült. Császározták. Ne keverd a kettőt, mert nem ugyanaz.
2022. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!