Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. Után normális a...

Missed ab. Után normális a nagyon sötétbarna, szinte fekete vérzés/folyás?

Figyelt kérdés
9 napja műtöttek. Azt mondta a doki, hogy két hétig normális lehet a vérzés, barnázás. Az első napokban szinte semmi nem volt, utána elkezdtem vérezni, azóta visszatero jelleggel volt vérzés, de kis mennyiség és nem állandóan, hanem mondjuk naponta 1-2x, a nap többi részében tiszta volt a betét. Most a WC papíron barna, amit látok, de a betéten szinte fekete. Ez normális? A doki azt mondta, hogy erős görcsök esetén, vagy erős vérzés, láz eseten kell visszamennem.
2022. aug. 13. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom.🙁A betéten ha sima menzesz van nálam akkor is sötétebbbek látszik a vér mint a wc papíron.Nekem másfél hétig tartott műtét után.Vérzés,barnázás aztán újra vérzés.Volt világosabb,sötétebb barna.Amíg tényleg nincs erős görcs,vérzés,láz nekem még a hányingert mondták,addig szerintem sincs gond.Kontrollra mikor kell menned?
2022. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!