Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Náthásan is megcsinálják a...

Náthásan is megcsinálják a missed ab műtétet?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellene mennem a műtétre, ma kissé berekedtem és olyan "beteg leszek" érzésem van. Ilyenkor mi a teendő?
2022. okt. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, menj be műtétre és ennyi. A missed ab műtét eü okokból fontosabb. Még a legnagyobb covid lezárás idején is megcsinálták, max covid osztályra került utána a beteg.
2022. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont emiatt ijedtem meg, már több, mint 6hete elhalt a magzat, csak húzták eddig az időt, hogy majd a természet elvégzi a dolgát, de ez nem jött be. Most végre kaptam időpontot erre bepánikoltam, hogy megint elhalasztják emiatt
2022. okt. 21. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már 6 hete váratnak? Semmiképp se hagyd hogy tovább halasszák, nehogy vérmérgezést kapj vagy még rosszabb.
2022. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt végül a műtét? Nekem holnap kéne menni és ma kezdek beteg lenni, viszont már hetekóta várok az időpontra.
2022. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen meg, késő délután mire kiengedtek semmi bajom nem volt, hajnalban mikor indulni kellett szarul voltam. Szerintem lelki eredetű lehetett az egész.. Egyébként a covid miatt mérnek hőt meg tesztelnek mindenkit
2022. nov. 8. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!